Yunanistan’ın ”Türkiye Sınırına 7000 Asker Gönderdik” Ultimatomuyla Sosyal Medyada Goygoy Geçenler


9.9k shares

Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos; adalara ve Türkiye sınır bölgesine 7 bin asker gönderdiklerini belirtti. Kammenos, “Cesaretleri varsa bir karış toprağımıza göz diksinler. Yunanlar birlik olup onları ezecektir” diye belirtti. Türkiye tarafından provoke edildiklerini düşünen ve Yunanların bu konuda uyanık olması gerektiğini söyleyen Kammenos, “Onların tehdit ve provokasyonları bizi dize getirmeyecek. Aksine güçlendirecek” ifadesini kullandı. Kammanos, Türkiye’de tutuklu bulunan iki Yunan askeri için de “Onları gidip alırız, özgürlüklerine kavuştururuz, vatana geri getireceğiz” ifadelerini kullandı.

İşte Kammenos’un açıklamaları:

”Ülkemiz dışındakiler bundan hoşlanmasalar da her kimden gelirse gelsin her türlü tehditle başa çıkmaya hazırız. Tüm Yunan halkının, bizi tahrik etmeye devam eden bir düşman karşısında uyanık olması gerekiyor. Hasmımızın provokasyonları, tehditleri ve hakaretleri bizi ne korkutabilir ne de zayıflatabilir. Tam tersine, bizi daha da güçlendirir. Cesaretleri varsa Yunan toprağının bir karışını ihlal etsinler.”

Sosyal Medya Kanadında ise Verilen Tepkiler Bu Kadar Dramatik Değildi… Salın Küçük Enişteyi Minvalinde Bir Tepkiyle Yaklaşılan Durum, Birbirinden Komik Yorumlar Ortaya Çıkardı.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.


Like it? Share with your friends!

9.9k shares
Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…