Yeni Yıl Kararlarınızı Uygulamanızı Kolaylaştıracak 10 Efsane Öneri


Yeni yıla yeni biri olarak girmek isteyen her birey, çıktığı arayış içerisinde doğru alışverişler yaparak, verimli sonuçlar elde etmek istiyor. Bizler de bu amaç çerçevesinde asla pişman olmayacağınız bazı seçenekler derledik!

Elektronik Olur da Aksesuarsız Olur Mu?

Yeni yıla başlamaya oldukça az bir zaman kalmışken, alacağınız yeni bir elektronik cihaz ile bir sene boyunca yapacağınız pek çok iş daha kolay bir hale dönüşüyor. İşlevsel ürünler ile günlük hayatınızın pek çok dinamiğini kendinize uygun bir biçimde uyarlayabilirsiniz. Tarzınızı yansıtmaktan hiçbir zaman eksik kalmamak amacıyla alacağınız aksesuar çeşitleri ile şıklığı da doruklarında yaşayacaksınız. Kış sezonunun en estetik parçaları arasından zevkinize uygun ayakkabı modellerine göz atabilir, Black Friday indirimleri ile seçeceğiniz model çanta ile ideal kombinler hazırlayabilirsiniz.

Düzensizliğe Dayanamayanlar İçin

Yeni yıla girmeden dolabınızı ya da mevsim dışı kıyafetlerinizi belli bir düzene koymak amacıyla alacağınız kutular ya da hurçlar hayatınızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Eşyalarınız dağılmayacak, size hiçbir zorluk çıkarmayacaktır. Evinizde kurmuş olduğunuz düzen hayatınızın tüm katmanlarına etki edeceğinden, bu alışveriş sizin gelişiminize katkı sunuyor.

Hem Çevre Hem Can Dostu

Sadece bir alışveriş ile dilediğiniz kitaba ulaşabilme ve okuyabilme imkanı artık mümkün! Ağaçların kesilmesine gerek kalmadan kitap hissine ulaşmanız, her sayfasında kaybolmanız artık bir alışveriş uzağınızda. Bir Kindle edinerek hem çevre dostu hem de can dostunuz olacak bir ürünü edinebilirsiniz.

Bir Motivasyon Kaynağı Olarak Spor

Yeni yıl için edineceğiniz pilates ekipmanları ile yıl boyu formda kalmanız konusunda kendinizi motive ediyor olacaksınız. Spor rutininizi evinize dek taşımak, sporu hayatınız içerisinde kalıcı bir hale getiriyor ve sağlıklı bir yaşama kapı açıyor.

Zamanın Her Anı Artık Daha Eğlenceli

Yeni yıla başlamadan Black Friday indirimden satın alabileceğiniz hobi malzemeleri ile tüm zamanlarınız daha eğlenceli ve keyif verici oluyor. Bu sayede yeni yıl içerisinde stresinizin arttığı zamanların tamamında, belli etkinliklerle gerginlik seviyenizi minimuma indireceksiniz.

Öğrenme Hevesini Doruklarda Hissedin

Yeni yıl için yeni hedefler belirleyerek kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Cambly üzerinden yeni bir dil öğrenebilir ya da önceki senelerde okumanın planını yaptığınız kitap ve dergilere tekrardan göz atabilirsiniz. Böylece her geçen zaman sizin ilerlemenizin en büyük yardımcısı olacaktır.

 

Sağlığı da Unutmamak Gerek

Yeni yıl süresince multivitaminler kullanarak hem sağlığınızı gözetecek hem de her yeni güne eskiye nispeten çok daha dinç başlayan biri olacaksınız. Elbette sağlığınızdaki ilerleme hayatınızın her anına yansıyor. Sorumluluklarınız gözünüzde küçülecek ve başarıdan başarıya yürüyor olacaksınız.

 

Beslenme Düzeni ile Daha Mutlu Günlere

İkinci beyin olarak tabir edilen midenin mutluluğu, sizin mutluluğunuz demektir. Black Friday indirimiyle satın alacağınız el blenderı ya da smoothie aleti ile sağlıklı besinler hazırlayıp, yaptıklarınızı yanınızda okula veya işe götürebilirsiniz. Sağlıklı beslenme sayesinde hayat kalitesi artıyor ve aldığınız nefes dahi sizi mutlu eden bir nedene dönüşüyor olacaktır.

Keyifli Akşamların Misafiri Puzzle

Arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz keyifli akşamlarınızda kendi aranızda puzzle müsabakaları düzenleyerek zamanınızı daha verimli ve daha eğlenceli bir hale dönüştürün. Bu sayede hem bilişsel düşünme kapasiteniz artıyor hem de problem çözme becerileriniz gelişiyor.

Hedefi Tutturan da Tutturmayan da Kazanan

Ailenizle geçirdiğiniz keyifli hafta sonlarında Black Friday indiriminden satın alabileceğiniz dart seti ile kendi aranızda yarışlar düzenlemek, çocuklarınızla ve sevdiklerinizle daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak. Elbette kazanan kişi için bir ödül belirlemek de oyunu daha keyifli bir hale getiriyor. Bu ürünler ve çok daha fazlasını yılın en büyük indirimleriyle satın almak için 25-27 Kasım’daki Trendyol Efsane Günler’i kaçırmayın.


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…