Toplantı Odası Kiralamanın Avantajları


Müşteriler ve çalışanlarla yapılacak görüşme ve etkinlikler için toplantı odası kullanmak gerekir. Hem şirketler hem de freelance çalışanların çok daha profesyonel bir izlenim bırakmasını sağlayan toplantı odaları, aynı zamanda çok daha verimli görüşmelerin gerçekleşmesini sağlar.

Toplantı Odası Nedir?

Genel olarak sanal ofis, hazır ofis ve paylaşımlı ofis firmaları tarafından verilen toplantı odası hizmeti, şirketlerin çalışanları ya da müşterileri ile yapacakları görüşmelerin gerçekleştirilebileceği alanlar yaratır. Özellikle ileride yapılacak hamleler, stratejiler ve değerlendirmeler için toplantı odaları sıklıkla kullanılır. Bununla birlikte, çeşitli konularda seminerler, konferanslar ve eğitimler için de toplantı odalarından yararlanmak mümkündür.


Toplantı odası hizmeti veren firmalar bu farklı etkinlikler için farklı genişliklerdeki odalarda düzenlemeler yapar. Az sayıda katılımcı tarafından gerçekleştirilen toplantılarda küçük bir oda ve gerekli ekipmanlarla birlikte genellikle kare düzeni tercih edilir. Daha geniş katılımlı etkinlikler ve toplantılar içinse U düzeni, konferans düzeni, sınıf düzeni, seminer düzeni gibi farklı şekillerde değişiklik yapılabilir. Toplantının amacına uygun olarak yapılan bu düzen sayesinde hem katılımcılar birbirleri ile kolay iletişim kurabilir hem de görüşmelerden alınan verim artar.

Kimler Toplantı Odası Kiralama Hizmetinden Yararlanabilir?

Günümüzde genellikle bir ofise bağlı olmadan çalışan freelance ve home office çalışanlar tarafından değerlendirilen toplantı odası hizmeti, şirketler arasında da yaygınlaşmaya başlamıştır. Toplantı, seminer, konferans ve eğitimler için uygun olan toplantı odaları sağladığı avantajlarla her sektörden kullanıcının tercihi olur.

Toplantı Odası Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Profesyonel bir izlenim yaratır: Çoğu freelance ve home office çalışan işlerini dışarıdan yürütse de bazı durumlarda müşterileri ile görüşme yapmak durumunda kalabilir. Aylık ya da daha uzun süre içinde, belli periyotlarla yapılan görüşmelerin kafe ve restoran gibi mekanlarda yapılması profesyonel olmayan bir izlenim bırakır. Sanal ofis, hazır ofis ve paylaşımlı ofis İstanbul firmalarının verdiği toplantı odası hizmetinden yararlanarak itibarınızı artırmanız mümkündür.

Önerilen Blog :  Fenomenlerin Uğrak Noktası: Bigo Live

Farklı genişlikteki toplantı odası alternatifleri: Bazı toplantılar birkaç kişi ile gerçekleştirilirken bazı toplantıların ise 20-30 katılımcısı olabilir. Bu durumda farklı genişlikte ve düzende toplantı odalarına ihtiyaç duyulur. Bu hizmeti veren firmalar toplantının amacına uygun olarak en doğru alanı yaratacak ve görüşmelerinizin verimli geçmesini sağlayacaktır.

Teknik Altyapı: Özellikle konferans, seminer ve workshop etkinliklerinin çoğunda teknolojik materyale ihtiyaç duyulur. Toplantı odası kiralama hizmeti içinde toplantılar sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz teknik altyapı kullanım hakkı da vardır. Toplantı odaları her noktadan çeken Wi-Fi internet, yazıcı, tarayıcı, plazma TV, ses sistemi, projeksiyon ve yaka mikrofonu gibi teknik altyapı ile donatılır. Aynı zamanda flipchartlardan yararlanmak da mümkündür.

Şirketler için masrafları azaltır: Çoğu şirket, çalışan sayısına da bağlı olarak, yapacakları görüşmeler ve etkinlikler için kendi bünyelerinde toplantı odası kurar. Özellikle fazla sayıda çalışanı olan şirketler için yeterli genişlikte bir toplantı odası kurmak oldukça maliyetli olur. Bu masrafa teknik altyapı için gerekli elektronik cihazlar, mobilyalar ve kırtasiye materyalleri de eklenir. Bu anlamda, toplantı odası hizmetinden yararlanarak bu maliyetten kurtulabilirsiniz.

LeventOfis Toplantı Odası Hizmeti

Küçük ya da büyük ölçekli toplantılar, eğitimler, seminerler, konferanslar ve workshoplar için tercih edebileceğiniz LeventOfis toplantı odaları, iki farklı genişlikle alternatif yaratır. Saatlik ya da günlük kiralanabilen toplantı odaları daha uzun etkinliklerde haftalık da kullanılabilir. İstanbul’un iş merkezi Levent’te bulunan toplantı odaları itibarlı lokasoynuyla da hem ulaşımı kolaylaştırır hem de profesyonel bir izlenim yaratmanızı sağlar.

LeventOfis bünyesinde toplantıların çok daha verimli geçmesini sağlayan teknolojik alt yapıyı istediğiniz gibi kullanabilir, gün boyu ücretsiz verilen içecek ikramından yararlanabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…