Silah Çektiği Otobüsten 28 Polis Çıkan Şanssız Maganda


3.8k shares

Manisa’nın Akhisar ilçesinde yaşanan olayda, hatalı sollama yaparak geçmeye çalıştığı otobüsün korna çalmasına sinirlenerek silah göstererek tehdit eden şahıslar, otobüsün içindekilerin polis memurları olduğunu öğrenince şaşkına döndü.

1.

İHA’nın hazırlamış olduğu habere göre, İstanbul’dan İzmir’e doğru gitmekte olan ve Akhisar’da ikamet eden otomobil sürücüsü M.B., aynı yönde giden otobüsü hatalı solladı. Hatalı sollama yüzünden otobüs şoförü M.BA. korna çalıp selektör yaparak aracın sürücüsünü uyardı. Bunun üzerine otomobilin ön yolcu koltuğunda oturan T.Ö. yanındaki tabancayı çıkararak korkutmak amacıyla otobüse doğru salladı.

2. Polis Serbest Bıraktı.

Silahla tehdit eden kişilerin içinde bulunduğu otomobil yarım kilometre sonra bir benzin istasyonunda polisler tarafından durduruldu. Durdurulan aracın ardından otobüs de aynı benzin istasyonunda durarak şoförü ve içindeki 28 polis aşağıya indi. Bir otobüs dolusu polisi karşısında gören otomobil sürücüsü M.B. ve yanındaki T.Ö. biranda neye uğradığını şaşırdı. Yapılan aramalar neticesinde araçta bir adet 9 mm çapında sarsılmaz marka tabanca ve bir adet bıçak bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya konuşmasına takviye olarak giden ve İzmir’e dönüş yapan polisler ve otobüs şoförü şikayetçi olmayınca ifadeleri alınan M.B. ve T.Ö. serbest bırakıldı.

 

Kaynak: İha


Like it? Share with your friends!

3.8k shares
Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…