Novakid Online İngilizce Kursu ile Dil Öğrenmek Artık Çok Kolay


Çocuklarınızın geleceğini küçük yaştan inşa etmek istemez misiniz? Günümüzde yabancı dil bilmek ve o dili akıcı konuşabilmek oldukça önemli. Özellikle çocukluk döneminde dil öğrenimi uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Doğru yönlendirme ile çocuklar yetişkinlerden çok daha hızlı dil öğrenebilir ve çok daha kolay gelişme kaydedebilir.

Novakid tam da bu amaçla, online eğitimin giderek önem kazandığı şu günlerde 4-12 yaş arası çocuklara dil eğitimi vermek, eğlenirken öğretmek amacıyla online ingilizce kursu hizmeti vermek amacıyla kuruldu.

Çocuklar Uzmanından Öğreniyor

Anadili İngilizce olan uzmanlar tarafından online olarak verilen dersler çocuklara özel olarak hazırlanmakta ve dikkat süreleri olan 25 dakikayı geçmeyecek şekilde tasarlanmaktadır. İngilizce öğrenmenin en hızlı ve pratik yolu, anadili İngilizce olan kişiler ile sohbet etmektir. Ne kadar erken çağda başlanırsa öğrenme ve algılama o kadar hızlı gelişir. 4 yaş, uzmanlar tarafından bir çocuğun yeni bir dil öğrenmeye başlaması için en ideal yaş olarak belirlenmiştir. Novakid bünyesinde bulunan anadili İngilizce olan uzmanlar ve online dil eğitiminde sadece çocuklara özel eğitim modeli ile diğer dil öğrenme platformlarından ayrılıyor.

Novakid’in temel prensibi 4-12 yaş arası çocuk grubunu eğlenceli bir öğrenme sürecine dahil etmek ve keyifli vakit geçirirken dil becerilerini geliştirmek. Özellikle bu yaş aralığında oldukça sık görülen dikkat dağınıklığını engellemek için derslerin süreleri uzun tutulmuyor ve uzmanlar çocukların dikkat dağınıklığını engellemek amacıyla oyun tadında anlatımlar gerçekleştiriyor. Dersler alışılagelmiş kurallı eğitim formatının tamamen dışında her yaşa uygun olarak hazırlanıyor ve basitten karmaşığa doğru ilerleyen bir eğitim modeli benimseniyor.

Novakid Online İngilizce Kursu ile Eğitim Her Yerde!

Novakid tamamen online eğitim veren bir hizmet. Bu yüzden ailelerin eğitim saatini kaçırdık, derse yetişemedik, işimiz vardı gibi çözümsüz kaldıkları problemleri sonlandırıyor. Novakid, kullanıcılarına “her yerde her an eğitim” mottosu ile tatilde, gezmekte, deniz kenarında, evinizin her köşesinde dahil olabileceği bir sistem sunuyor. Aynı zamanda özellikle pandemi sürecinde kendi hijyen alanınızda, çocuğunuzun hasta olmasından endişelenmeden eğitimine devam edebilme imkânı sağlıyor.

Önerilen Blog :  Fenomenlerin Uğrak Noktası: Bigo Live

Her Yaşa Uygun Program!

Novakid’in her yaşa özel planlanan programları alanında öncü uzmanlar tarafından belirlenen yaşa uygun olarak hazırlanmaktadır. Programların tümü, Avrupa eğitim standardı olan Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi’ne (CEFR) dayanmaktadır. Novakid kurallardan oluşan sıkıcı bir öğretim yerine, oyun mantığıyla eğlenceli bir eğitim modelini benimseyen profesyoneller ile çalışıyor.  Dil öğrenimini kolaylaştıran sistem aynı zamanda çocuklar için keyifli zaman geçirebileceği kaliteli bir aktiviteye katılmak anlamına da geliyor.

Novakid ile Ebeveynlerin İçi Rahat

Günümüzde giderek artan ihtiyaçlar, çocukların eğitim hayatlarına da yansımış bulunuyor. Özellikle online eğitime uzak bir jenerasyon olan anne-babalar için bu sisteme adapte olabilmek ilk başta zordu. Geleceğin eğitim altyapısını oluşturan “online” hizmetler, sağladıkları mobil olabilme avantajı ile aileler arasında giderek daha fazla talep görmeye başladı. Ailede herkesin verimli zaman geçirmesine ve aynı zamanda birlikte olabilmesine imkân sağlayan bu sistemin avantajları bu platformları daha cazip hale getiriyor ve getirmeye devam edecek.

Çocuğunuzla birlikte ders sürecine dahil olabilme imkânı bu eğitim modelinin en değerli parçası. Böylece çocuğunuz aile rahatlığı içerisinde eğitim alırken sizlerde müfredata, dersin işlenişine ve çocuğunuzun bu eğitimden ne kadar verim aldığına dair fikirden öte bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Online İngilizce Kursu

Novakid’de çevrimiçi öğretim deneyimine sahip, ESL sertifikalı öğretmenler kademeli eğitim ile basitten başlayarak programı karmaşık hale getiriyor, öğretim materyallerini sürekli güncelliyor ve daha iyisi için çalışıyor.

Yapmanız gereken tek şey Novakid online ingilizce kursu sayfasında üyelik oluşturmak ve çocuğunuzun seçeceği öğretmen ile derslere başlamak. Çocuğunuz online İngilizce kursunun tadını çıkarırken sizler de kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Novakid ile çocuğunuz emin ellerde!


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…