Korku Filmlerinden Fırlamış Bir Görüntüsü Olan Kurbağa Balığının İnsanı Geren Fotoğrafları


Garip canlılara ev sahipliği yapmasıyla ün kazanmış Avustralya’da yaşanan olayda bir dalgıcın objektiflerine takılan kurbağa balığının fotoğraflarına tanık olacağız. Kamuflaj konusunda usta olan bu balıkların en ilgi çekici yönüyse oldukça korkutucu görüntüsü.

 

1. Avustralya’nın Melbourne Şehrinde Bulunan Blairgowrie Rıhtımında Dalış Yapan Bir Dalgıç Bu Görüntüyle Karşılaşmış.

Yaptığı açıklamaya göre Will Soo isimli, 33 yaşındaki dalgıç geceleri dalış yapıyor ve Avustralya deniz yaşamına dair değerli antikaları arıyor.

2. ”Partnerim Anika ile Birlikte Dalış Yapıyorduk ve Tam Geri Dönmeye Başlamıştık ki, Bu Balık Yanlışlıkla Kumdan Hafifçe Çıktı.”

”İşte gördüğünüz fotoğrafın ortaya çıkması böyle oldu. Önce gördüğüm şey karşısında çok oldum, çünkü gördüğüm tek şey bana dik dik bakan iki göz ve keskin dişleri olan bir çeneydi. Bir kurbağa balığının kumun içindeki görünüşü dışarıdakinden çok farklıdır.”

3. ”İlk Başta Çok Korkunç Bir Sahneydi Ama Kendi İçinde de Öylesine Güzeldi ki. O Gece Salışının En Güzel Anıydı.”

4. ”Böyle İnanılmaz, Sanki Başka Bir Gezegenden Gelmiş Gibi Yaratıklar Gördüğünüz Zaman, Yaptığınız Dalışın Her Anına Değer. Ne Göreceğinizi Hiçbir Zaman Bilemezsiniz, Bu Yüzden Oldukça Hoş Bir Sürpriz. Eğer Bu Dünya Üzerinde Bir Cennet Varsa, O da Suyun Altında.”

 

Kaynak: Onedio


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…