Kısa Bir Süre İçerisinde 279’dan 134 Bin Takipçiye Ulaşan Minik Barış Özcan


Ekşi Sözlük’te keşfedilen Mehmet Kanur, kısa bir süre içerisinde 134 bin abone sayısına ulaştı. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan küçük YouTuber herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

1. Keşfedilmemiş Yetenek.

Hem içerik hem de içerik üreticileri konusunda son derece geniş bir portföye sahip olan YouTube’da henüz ‘keşfedilmemiş’ YouTuber’lar da bulunuyor. Bu YouTuber’lardan biri de Mehmet Kanur isimli bir çocuk.

2. Doğadaki Canlılar ile Alakalı Videolar Çekiyor.

Bir Ekşi Sözlük yazarı tarafından keşfedilen 10-12 yaşları arasındaki Mehmet Kanur, çeşitli böcek ve hayvanlarla ilgili videolar çekiyor. Kendine has tavrıyla takipçilerine bilgilendirmeler yapan Kanur için, geçtiğimiz günlerde yine Ekşi Sözlük üzerinden bir kampanya başlatıldı. Başlatılan bu kampanya kapsamında Kanur’a abone kazandırılmak istendi ve kampanya, tam olarak amacına ulaşmış gibi görünüyor.

3. 70 Bine Ulaşmak Üzere.

Düne kadar yalnızca 279 takipçisi olan Kanur’un videoları çok da izlenmemişti. Ancak an itibarıyla Kanur’un takipçi sayısı 134 bine ulaşmak üzere. Kanur’un videolarının toplam izlenme sayısı ise 1 Milyon 700 bine yaklaşıyor. Kampanya başlatılmadan önce Kanur’un görüntülenme sayısıysa 100 bin bile değildi.

4. Şu An Köyde Oldukları için İnternete Erişimi Kısıtlı.

Çektiği Yeni video ile Kanur, yaşadıkları aktarmayı da ihmal etmedi. Yaptığı açıklamalarda köyde olduklarını ve bu sebeple internet erişiminin oldukça kısıtlı olduğunu söyleyen Kanur’un şaşkınlığı ve mutluluğu her halinden belli oluyor. Yaptığı açıklamalarda Ekşi Sözlük’e teşekkürlerini ileten Kanur aynı videonun içerisinde su mercimeklerini de tanıtarak kendine has tavrını sergilemeye devam ediyor.

5. Teşekkür için Paylaştığı Video 266 Bin’e Ulaştı.

Kanur’un kanalında yayınladığı teşekkür videosu ise 266 bin görüntülenme sayısına ulaştı ve videoya destek amaçlı bir çok yorum yapıldı. Mehmet Kanur’un kanalına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Kaynak: Webtekno


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…