Hayatınızda Olmayan Problemlere Çözüm Getiren 12 Zihni Sinir Projesi


Çoğu zaman bir ürünün ihtiyaç olmadan önce lüks olma durumu vardır.  Kullanana kadar ona ihtiyacınız olduğunun farkında bile olmazsınız. Her ne kadar gizli ihtiyaçları belirleyebilmek çoğu girişimcinin temeli olsa da Matty Benedetto sınırları biraz daha zorlayarak hiç problem olmayan konular için yenilikçi çözümler bulmaya devam ediyor. Olmayan sorunlar için gereksiz çözümler oluşturmak onun hayatının bir parçası. Hatta ve hatta bu konu için hazırlamış olduğu “Gereksiz Mağaza” adlı bir satış sitesi bile bulunuyor. Kendisinin diğer çalışmalarına da göz atmak isterseniz Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi bu güzel icatlara gelin hep birlikte göz atalım.

1. Araba Kapısı Tarhı

2.

Yolculuk sırasında her daim size doğa içerisinde sürüş hissiyatını  vermeyi hedefleyen kapı kenarı bahçesi. Yolculuğa çıkmadan önce isteğe göre güzel kokulu bir çiçek ya da atıştırmalık domates ekebileceğiniz sıra dışı bir alan oluşturma imkanı tanıyor. Yine de şerit değiştirirken çalıların arasından çıkabilecek araçlara  dikkat edin.

3. Kamera Stor Perdesi

4.

5.

Özellikle evde çalışmaların yaygınlaştığı bu dönemlerde görüntülü konferans görüşmelerinin yaygınlığının hepimiz farkındayız. İster istemez kendimizi görüntüden uzaklaştırmak istediğimiz anlar oluyor. İşte böyle anlarda tek yapmanız gereken kamera perdenizi indirmek ve kişisel alanınızı koruyabilmek. Artık utanç verici anlarınızı kurtarmanız daha kolay !

6. Öz çekim Sandaleti

7.

8.

Biliyoruz ne kadar bunun için üretilmiş çubuklar olsa da bu çubuklar sizde de yapay bir çekim görüntüsü oluşturmuyor mu ? Öz çekim sandaletiyle ellerinizin serbest kalması size daha doğal ve başkası tarafından çekilmiş izlemini sağlayan fotoğraflar yakalamanıza imkan veriyor. Ayrıca sıradışı alttan yapılan çekimler için de gayet güzel fırsatlar sunabiliyor. Yine de telefonunuz sandaletinize takılıyken yürümemeye özen gösterin. Ekranınız buna dayanamayabilir.

9. Home Office Çalışma Masası

Evde olmak bize normalden daha fazla rahatlık sağlıyor. Elbette patronunuzun işleri yetiştirmenizi istemesi ile bu rahatlık ile çelişkili bir duruma sizi sokabilir ve kendinizi bir türlü çalışma masanızın başında bulamayabilirsiniz. Kendinizi  evin dikkat dağıtıcı alanlarına yönelmenizi önleyerek  ve tüm dikkatinizi çalışmanıza vererek işlerinizi en kısa sürede halledebilirsiniz. Kim bilir belki ileride tüm şirketlerde kullanılabilecek bir tasarım haline gelebilir.

10. Doğrama Tahtalı Ekmek Poşeti

11.

12.

Eve giderken ekmeğin ucunu yeme hastalığınız mı var? Neden bunu dikkatli dilimler alarak yapmayasınız ? Ayrıca bakkal dönüşü gidilen pikniklerin oranı son zamanlarda gerçekten yükselmiş durumda. Her nasıl bir ortam içerisinde olursanız olun ekmeğiniz her daim dilimlenmeye hazır olacak.

13. Bilgilendirme İçerikli Pantolon

14.

15.

Biliyorum en çok ihtiyaç duyulabilecek ürün bu olabilir. Artık pantolonun nasıl kullanılması gerektiğini bilmeyen kimse kalmayacak.

16. İçecek Saati

17.

18.

Bu saatte bunu içmem doğru olur mu sorusunun cevabını her dakika doğru bir şekilde almanızı sağlayacak bu saati kullanmak size karar aşamasında büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

19. Sosyal Mesafeyi Koruyan Tokalaşma Çubuğu

20.

21.

Malumunuz pandemi var. Sosyal mesafemizi her daim korumalıyız. Bu durumun kabalık olarak algılanmaması adına tokalaşmalarınızı güvenli mesafeden yapmanızı sağlayacak bu aparat kullanmanız her iki tarafın hem gönül ilişkilerini hem de sağlığını korumak amacıyla tasarlandı.

22. Baba Maskesi

23.

24.

25. Muz Tutacaklı Muşta

26.

27.

28.

Mevzularınıza asla aç gitmek zorunda kalmayın. Potasyum eksiğinizi en hızlı yolla kapatmanızı sağlayacak muşta tasarımını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

29. TV programı Seçme Zarları

30.

31.

Özellikle kalabalık bir ekip olarak ne izleneceğini belirlemek zorlayıcı bir etmen olabiliyor. Her zaman seçilen programa itiraz edecek bir arkadaşınız vardır. İşte hangi platformdan hangi türe kadar seçim yapmanızı belirleyebilecek muhteşem zar oyunu sizlerle. Bırakın zarlar sizin yerinize belirlesin sıradaki serinizi.

32. Konser Kayıt Kasketi

33.

Biliyoruz sosyal medya hikayelerinizde gittiğiniz konseri kesinlikle paylaşmalısınız. Yine de bu uzun süreçte elinizi sürekli havada tutmak sizin için yorucu oluyor. Yeni kasketimiz ile birlikte elleriniz serbest bir şekilde konserinizin tadına vararak çekimleri yapmaya devam edebilirsiniz. Kafayla ritim tutulması gereken şarkılarda bir zorlayıcılığı olduğunun farkındayız. Bu konuda sallanmalarda bile kamerayı sabitleyecek bir sistem geliştirilmesi için sanırım biraz daha çalışma yapılması gerekiyor.


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…