Facebook’un Yeni Çöpçatan Servisi: Secret Crush


Facebook getireceği büyük güncellemeye az kaldı. Arayüzün nasıl değişeceğine dair bir takım haberler zaten çıktı. Gelecek olan güncellemeyle birlikte yeni bir özellik daha eklenecek Facebook’a. Secret Crush olarak tanıtılan bu özellik Tinder’ı andırıyor ancak çok daha etkili bir arayüzü var.

 

1. Düzenlenen F8 Konferansında Tanıtılan ”Secret Crush” Uygulaması Çöpçatanlık Uygulamaları Arasında En İyisi Olacağa Benziyor.

2. Secret Crush Nasıl Çalışıyor?

Facebook arkadaş listenizde bulunan ve hoşlandığınız, sevdiğiniz 9 kişiyi Secret Crush listenize ekliyorsunuz. Bu listeyi sizden başka kimse göremiyor elbette. Başka birisi tarafından Secret Crush listenize eklenirseniz Facebook size “Bir arkadaşın seni Secret Crush listesine ekledi.” şeklinde bir bildirim gönderiyor. Tabii bu bildirimde ekleyen kişinin adı çıkmıyor.

3. Eğer Listeye Eklediğiniz Kişi de Sizi Kendi Listesine Eklerse Eşleşiyorsunuz.

Birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek veya yeni aşklara yelken açmak isterseniz Secret Crush’ı kullanabilirsiniz.

4. Uygulama Belli Başlı Sıkıntıları Beraberinde Getirebilir Elbette.

Mahallesinde yakından tanıdığı kişileri listeye ekleyen kişiler için yanlış anlaşılmalar ve beraberinde kötü olaylar gerçekleşebilir.  Çünkü öncelikle listeye 9 kişiyi ekliyor ve Facebook’a “Bu 9 kişi gibi kişileri bana bul” diyorsunuz. Ancak karşı taraf da aradığı profildeki kişilere ulaşmak için sizi listesine eklerse eşleşiyorsunuz.

5. Tinder Şu An Lider Konumunda Olsa da Algoritması Facebook’un Algoritması Kadar Başarılı Değil. Dolayısıyla Tinder Koltuğunu Facebook’a Bırakacak Gibi Duruyor.

 

Kaynak: Onedio

Önerilen Blog :  Almanya'da IKEA Otoparkında Kılınan Sosyal Mesafeli Bayram Namazı ve Ortaya Çıkan Muhteşem Görüntüler

Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…