Eğlenceyi Salonunuza Taşırken Keyifle Kullanabileceğiniz Mobilya Modelleri


Hepimiz misafirlerimizle, ailemizle veya arkadaşlarımızla keyifli ve eğlenceli bir vakit geçirmek isteriz. İçerisinde toplandığımız evimizde bulunan eşyalar ise toplu keyfimizi daha da kaliteli bir hâle getirebilir. Peki bu anlarda kullanabileceğimiz salon mobilyaları için son moda nedir? İç tasarımda öne çıkan mobilya modelleri nelerdir? Gelin seçeneklere ufak bir göz gezdirelim. 

Eğlence Merkezleri & TV Standları 

Birlikte bir film izlerken veya oyun konsolunda oynadığımız bir oyunla eğlenirken kullandığımız TV ünitesi, birçok farklı şekilde karşımıza çıkabiliyor. 

 

Duvara Monte Televizyon Ünitesi: Eğer eğlence köşenizin sade olmasını istemiyor, daha kompleks bir tasarım düşünüyorsanız televizyonunuzu duvara montelemeniz işinize yarayabilir. Birçok farklı parçadan oluşan duvara monte televizyon ünitelerinden sizin ihtiyacınıza uygun olanlara göz atabilirsiniz. 

 

Tekerlekli TV Üniteleri: Tekerlekli bir TV sehpası almak, evinin düzenini sıklıkla değiştirmeyi sevenler için ideal bir seçim. Zira her seferinde büyük eşyaları taşımak, hatta demonte edip tekrar kurmak oldukça uğraştırıcı. 

 

Modern TV Sehpaları: Modern televizyon sehpaları; zarif hatları, koyu renkleri, minimalist tasarımlarıyla salonunuza şık bir hava katabilir. 

 

Retro TV Üniteleri: 60’lar tarzına bayılanlar için de birçok çeşitli opsiyon bulunmakta, zira retro üniteler hâlâ mağazalarda sunulan bir seçenek.  

 

Saklama Bölgeli TV Üniteleri: Eşya saklamak için birçok farklı göz içeren TV üniteleri, televizyonla birlikte kullanılan oyun kontrolcüsü, CD, kumanda gibi birçok farklı eşyaya sahip olan ve bu eşyaları düzenli bir şekilde bulundurmak isteyenler için biçilmiş kaftan. 

 

Koltuklar & Kanepeler 

Televizyonun veya muhabbetin keyfini çıkarırken sevdikleriyle birlikte konforlu bir yere oturabilmeyi veya uzun, yorucu bir günün ardından kendini rahat bir koltuğun üstüne atmayı kim istemez ki? Bunun için göz atabileceğiniz koltuk ve kanepe çeşitlerinin bazılarından kısaca bahsettik. 

 

L Koltuklar: Genellikle nispeten büyük odaların köşesinde tercih edilen L koltuklar, sundukları alan verimliliği sebebiyle birçok kişinin ilk tercihi arasında bulunmakta. Eğer böyle bir alana sahipseniz L koltuklara göz atmanızı öneririz. 

 

Rattan Koltuklar: Rattan örgüyle yapılan koltuklar, hava koşullarına olan dayanıklılığı sebebiyle genellikle dış alanda tercih edilseler de uygun dekorasyonla iç alanda da versatil bir şekilde kullanılmaları mümkün. 

 

Çekyatlar: Sık sık misafir alan bir evdeyseniz ve yatak yetiştiremiyorsanız istediğiniz anda yatak hâline gelerek imdadınıza koşan çekyatlar sizin için uygun seçim olabilir. 

 

Kollu Koltuklar: Ofis, lobi gibi alanlarda da kullanabileceğiniz, alan tasarrufu sağlayan kollu koltuklar sayesinde konuklarınıza geçici bir süreliğine rahat bir oturma alanı sunabilirsiniz. 

 

Kısacası evinizin içinde kullanabileceğiniz TV ünitelerinin ve koltukların birçok farklı çeşidi var. Kendi bütçenize, ihtiyaçlarınıza ve beğeninize göre istediğiniz ürünleri araştırıp satın alabilirsiniz. 

 


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…