Düğünüzü Başka Bir Boyuta Taşıyacak Yaratıcı Düğün Fikirleri


Sizde düğününüzün unutulmayacak sürprizlerle ve yaratıcı fikirlerle dolu olmasını istiyorsanız hazırladığımız son zamanların en yaratıcı düğün fikirlerine bayılacaksınız!

  1. Düğününüze Özel İnternet Sitesi

Türk bir girişim olan Dugunmuvar.com üzerinden çok kısa bir sürede düğününüze özel internet sitesi oluşturabiliyorsunuz. Sadece internet sitesi olarak düşünmeyin, bu sistemde sizin ve davetlilerin işlerini kolaylaştıracak bir sürü özellik bulunuyor. Örneğin tüm davetlilere konum, saat ve tüm ulaşım bilgileri iletiliyor. Kimsenin size tekrar bir soru sorma ihtiyacı olmuyor.

Örneğin düğüne katılacağını bildiren kişileri görüntülemek ve takip etmek oldukça kolay. Hatta isterseniz bu kişilere tek tıkla SMS bile atabilirsiniz.

Bu sistemin en sevilen özelliklerinden birisi de seçtiğiniz etiketle düğünde paylaşılan tüm instagram fotoğraflarının düğün sitenizde otomatik yayınlanması. Sistemdeki tasarımlar ise oldukça hoş;

Demo Adresi: http://www.dugunmuvar.com/davet/demo202

Ücretsiz ve Ücretli olarak 2 üyelik bulunmakta. Tüm özelliklere erişmek isterseniz 499 TL fiyatı var. Detayları buradan alabilirsiniz: http://www.dugunmuvar.com/


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…