Bir Dönemler Hayatımızın Bir Parçasıyken Birden Yok Olan Ünlüler


939 shares

Dönem dönem bazı isimler kendilerinden sıkça bahsettirebiliyor. Bir anda parlayıp ardından aynı hızla sönen yıldızlarımıza gelin birlikte göz atalım.

 

1. Melik Duyar Namı Diğer Mega Hafıza

Melik Duyar, bir neslin uzaylı olduğuna inandığı insanlardan birisi, çünkü hafızayı mükemmel kullanmayı öğreten bir metotun eğitimini veriyordu.Şu aralar Ankara’da hafıza teknikleriyle ilgili danışmanlık veren bir firmanın sahibi.

2. Babam ve Oğlum Filminden Hatırladığımız ve Mendil Düşmanı Ege Tanman

Leyla ile Mecnun dizisinde biraz daha büyük boyuna tanık olmuştuk aslında ama aklımızda hep Deniz olarak kaldı. Ege şu aralar 20 yaşında bir delikanlı ve okuluyla ilgileniyor.

3. Suç Ortağı Michael Smith’le Bize İngilizce Öğretmiş Zülal Balpınar

Zülal Balpınar bir dönem ailemizin bir parçasıydı. Birçoğumuz İngilizce’ye o dönem TRT ekranlarında kendisini seyrederek sempati duyduk. Zülal Hocamız şu aralar Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü’nün Başkanı.

4. Mehmet Ali Erbil’in Genç Eşi Sedef Altıntaş

Tasarımla uğraşan Sedef Altıntaş Mehmet Ali Erbil’le evlendiğinde henüz 21 yaşındaydı. Annesiyle birlikte açtığı butikte işleri iyi gitmeyince kapattı ama moda dünyasından kopmadı.

5. Küçük İbo

“Analar, babalar, sizde nasıl sabır var?” gibi sözlerle insanın yüreğini dağlayan Küçük İbo’nun gerçek adı İbrahim Küçük. Kendisinin şu aralar yeni albüm çalışmaları ve konser hazırlıkları içerisinde olduğu bilgisine ulaştık.

6. Tuğçe San Geliyor! Uyarısıyla Yılanları Boynuna Dolayan Tuğçe San.

Türkiye’de elektronik müzik kültürü henüz emekleme aşamasındayken birden karşımıza çıkan bu kadın bize göre ortalıktan çok erken kayboldu. Amerika’ya yerleşen ve Michael Jordan’ın kuzeniyle evlenen San’ın 18 ve 13 yaşında iki çocuğu var. Eşinden kısa süre önce ayrılan San, arada memleketi İzmir’e geliyor.

7. Hababam Sınıfı’ndan Kıvırcık Ömer Olarak Tanıdığımız Talip Güran.

Oldukça değişmiş değil mi? Şu anda Talip Bey Bodrum’da masa sandalye işiyle meşgul.

8. Af Grubu Solisti ve ”Anan Babanla Yatınca, Kızancıklar Uyuyunca” Şarkısıyla Hayatımıza Giren Asrın Tuncer.

Bir dönemin genç kızları tarafından hayran olunan rock starıydı Asrın. Müzik çalışmalarına İzmir’de devam eden Asrın şu an su arıtma işleri yapan kurumsal bir firmada çalışıyor. Evlenmiş ve bir de çocuğu olmuş üstelik.

9. Kendi Bir Anda Bülent Ersoy’la Nikah Masasında Bulan Cem Adler

Böyle diyoruz çünkü Cem Adler yıllar sonra annesinin ve Bülent Ersoy’un zoruyla nikah masasına oturduğunu açıklamıştı. Şimdilerde İzmir’de yaşayan Cem Adler, üçüncü evliliğini yaptı ve bir pazarlama şirketinde çalışıyor.

10. Asmalı Konak Dizisinde Herkesin Nefretini Kazanmayı Başarmış Ayşe Melek Rolündeki Efsun Alper

Efsun Alper o dönem Asmalı Konak dizisinde oynamak için Amerika’dan Türkiye’ye gelmiş çünkü eşi de Amerikalı ve kendisi de orada yaşıyor. Diziden sonra Amerika’ya geri dönen Efsun Alper, oyunculuğa orada devam ediyor.

11. Memlekette Esmer Yakışıklı Tanımını Oturttuktan Sonra İsmi Skandallarla Anılan Karahan Çantay

Sibel Can ve Karahan Çantay arasında çıkan birliktelik söylentileri, olayları çok farklı noktalara getirmişti ve Karahan Çantay ülkeyi terketmek durumunda kalmıştı. Uzun süre New York’ta taksicilik yaptığı bilinen Çantay, İstanbul’a dönmüş diye duyduk.

12. Aldatıldık Şarkısıyla Hayatımıza Giren Rengin

Didar Rengin Öngören nasıl da ponçik bir şarkıcıydı o renkli klibinde, bilmem hatırlar mısınız? 1999 yılında, Tofaş basketbol takımının yardımcı antrenörü olan Tolga Öngören ile evlenen Rengin, müzikten elini eteğini çekti. Boyu kadar güzeller güzeli kızı var şimdilerde.

13. Sus İşaretiyle Tanıdığımız Dilek Tunca

Şok gerçek, Dilek Hanım aslında hemşire değil bir fotomodel. Evet bu gerçekle yüzleşmeye hiç hazır değildik çünkü biz onu yıllarca hemşire sandık. Bir ilaç firmasının teklifi üzerine başhemşire üniformalarını giyerek poz veren Dilek Tunca şu an İzmir Karşıyaka’da mütevazı bir hayat yaşıyor.

14. Cartel’in Karakan Cephesinden Kabus Kerim

Tam adı Kerim Yüzer olan Kabus Kerim, her ne kadar Cartel dağılmış olsa da müzikle uğraşmaya devam ediyor. Özellikle gece kulüplerinde Anadolu mixlerini dinleyenelerin kendinden geçtiği bilinen bir gerçek.


Like it? Share with your friends!

939 shares
Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…