Bir Acayip Komplo Teorisi: Trump Ailesinin Zamanda Yolculuk Yapması


2.7k shares

Bir twitter kullanıcısı tesadüfen okuduğu bir kitap sonrası tüyler ürperten bir komplo teorisi ortaya attı. Flood, Trump ailesinin zamanda yolculuk yaptığına dair ilginç bulgular içeriyor.

 

1. ”Kongre Kütüphanesinin Sitesindeydim ve 1893 Yılında Basılmış Şu Kitaba Denk Geldim.” (Kitabın Başlığına Dikkat Çekiyor: Baron Trump)

2. ”Kitap Baron Trump Adlı Bir Çocuğun Gizli Bir Geçit Bulup Zamanda Yolculuk Yapmasını Anlatıyor. İlginç Kısım Bu Değil, Asıl Bomba Geliyor…”

3. ” Donald Trump’ın Oğlunun İsmi Barron Trump ama İşler Daha da Çığrından Çıkıyor.”

4. ” Sizce de Birbirlerine Çok Benzemiyorlar mı? Muhabbet Daha da Çarpıcı Bir Hal Almaya Başlıyor. ” (Bence çok benzemiyor da neyse)

5. ”Kitapta Baron Trump’ın Ona Yol Gösteren Bir Akıl Hocası Olduğundan Bahsediliyor. Adı ne mi? Don… Şimdi Kemerlerinizi Bağlayın. ”

6. ” Kitaptaki Tüm Muhabbet Rusya’da Dönüyor.”

7. Bildiğiniz Üzere Barron Trump’ın Annesi, Melania Trump Rus Kökenli.

8. ” Yazar 4 Yıl Sonra Bir Önceki Kitabın Devamı Niteliğinde Olan Bir Kitap Daha Yazıyor: 1900 – Son Başkan. Komplo Teorisi Bu Noktadan İtibaren Gerçekliğe İyice Yaklaşıyor. ”

9. ”Kitap, New York 5. Caddede Yaşayan Çok Zengin Bir Adamın Başkanlığa Aday Olmasını Ancak Kimsenin Onun Kazanmasına İhtimal Vermediğini Anlatıyor. Bir Yerden Tanıdık Geldi mi?”

10. ” Birader Yemin Olsun Bütün Bu Gariplikleri Ben Uyduruyor Olamam. ”

11. ” Kitapta Zengin Adamın Başkanlığı Kazanmasının Herkesi Şaşırttığından, İnsanların Açılış Seremonisinde Protestolara Başladığından ve Gelir Gelmez Kararnameler Çıkardığından Bahsediyor. (Duvar Mevzusu)”

12. ” Bu Kitabın 124 Yıl Önce Yazıldığını Unutmayın. Resmi Olarak Göreve Başladıktan Sonra Kabinesi İçin Adam Seçmeye Başlamışve Tahmin Edin Bunlardan Biri Kim?”

13. ”Tarım Bakanının Adına Bakın: Lafe Pence”

14. ” Evet! Pence… Bütün Bunları Ben Uyduruyor Olamam. Dilerseniz Kitaplara Kendiniz Göz Atabilirsiniz. ”

15. ” 1943’te Dünyanın En Ünlü Bilim İnsanlarından Biri Olan Nikola Tesla Ölüyor ve Ölümünden Önce Zaman Makinesi İcat Ettiğini ve Zamanda Yolculuk Yaptığını İddia Ediyor. Lütfen Okumaya Devam Edin.”

16. ” Tesla’nın Ölümünden Sonra, ABD Hükümeti Tüm Çalışma ve Notlarına ”The Office of Alien Property” Adına El Koyuyor. İncelemenin Ardından da FBI’ya Teslim Ediliyor. ”

17. ”Evet Bu Gerçek Bir Büro.”

18. ” Tesla’nın Çalışmalarından Bir Sonuç Çıkartamayınca Dışarıdan Bir Mühendis Yardımı Almaya Karar Veriyorlar. Bilin Bakalım Bu Mühendis Kim? ”

19. ” Evet Tahmin Ettiğiniz Gibi, John G. Trump… ”

20. ” John G. Trump, Donald Trump’ın Dedesi. Nikola Tesla’nın Çalışmaları ve Notları Üzerinde İnceleme Yaptıktan Sonra Hükümete Hiçbir Sonuca Varamadığını Söylüyor. Ya Gücü Kendi Elinde Bulundurmak için Hükümete Yalan Söylediyse. ”

 

21. Trump Ailesinin Zamanda Yolculuk Yaptığına Dair Komplo Teorileri Daha Önce de Gündeme Gelmişti.

27. Bahsi Geçen Kitaplara Bu Linkler Üzerinden Ulaşabilirsiniz:

Baron Trump

1900; or, The last President

28. Ekşi’de Bu Komplo Teorisiyle Alakalı Girilen Entryler:

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.


Like it? Share with your friends!

2.7k shares
Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…