Ben Pokemonum Diyerek Aşağı Atlayan Çocuğun Son Hali


1.6k shares

Her şey Ferhat Ağırbaş’ın ”Ben Pokemon’um” diyerek camdan atlamasıyla başlamıştı. Bu olaydan sonra da Pokemon yayından kaldırılmıştı ve o çocuk bir dönemin ahını almıştı. Gelin; hem o konuyu hatırlayalım hem de Ferhat Ağırbaş şimdilerde ne yapıyor bir bakalım…

Bilmeyenler İçin Olay Nasıl Gerçekleşti?

“Kendini ‘pokemon’ zanneden 4 yaşındaki ferhat, 7 kattan ‘havalandı.’ 21 metre uçan pokemon ferhat yumuşak yere düştü de, sadece kırık ayakla kurtardı.

Şans eseri yumuşak zemine ‘çakılan’ ferhat’ın sol bacağının kırıldığı belirlenirken, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. halen çocuk cerrahi servisinde tedavisi süren ferhat, “neden düştün” diye soran doktoru selahattin toktaş’a olayı şöyle özetledi: “ben pokemon’um ve pokemon gibi uçtum.”

Atladığı için pişman olmamak…

Alçılar içinde hastanede yatarken gerçekleştirilen röportajda kendisine yöneltilen “Ferhatçım pişman mısın?” sorusuna “Hayır. Bir iyileşeyim tekrar pokemon gibi uçaçacağım” cevabını verdi.

Pikachu’ya değil, Pidgeotto’ya özenerek atlamıştı


Dün gibi aklımdadır (zaten hep gereksiz şeyler dün gibi aklımdadır).

O gün bu haberi veren muhabir, atlayan elemanı gören başka bi çocukla ropörtaj yapmıştı. olayın nasıl geliştiğini sorduğunda, çocuk ”ferhat ‘ben pidgeotto’yum’ deyip atladı.” demişti. fakat haberi yapan koca koca, çizgi filmlerden bihaber olan adamlar elemanın dediklerinden bir anlam çıkaramamışlardır. pokemonlar hakkında 30 saniyelik bir araştırmadan sonra en meşhur pokemonun pikachu olduğunu öğrenirler. haliyle ”çocuk olsa olsa ‘pikachu’ demiştir.” deyip, haberi ”kendini pikachu sanan çocuk balkondan atladı” şeklinde verirler.

Ferhat’ın Kontrolsüz Sevgi Gösterisinden Ötürü Pokemon Yayından Kaldırıldı ve Bir Daha Yayınlanmadı

İşte Ferhat Büyüdü ve Arabesk Rap’e Gönül Vermiş Durumda

Daha Napcan Ferhat?

Yine de Unutulmadın Hain Ferat


Like it? Share with your friends!

1.6k shares
Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…