Aristo Diyeti Nedir? Dr. Gönül Ateşsaçan ile Aristo Diyeti


Bitkisel bazlı beslenme dendiğinde akla ilk olarak sebzeler gelse de Aristo diyetinde çok yönlü besinler yer almaktadır. Baklagiller, meyve ve sebzeler, kuru yemişler, bitki çayları, tahıl grubu besinler ile lezzetli ve doyurucu öğünler hazırlamak mümkündür. Tüm bu besinler sayesinde aç kalmadan kilo kaybetmeye başlarsınız. Aristo diyetinin en önemli faydalarından biri de kendinizi diyet psikolojisine sokmadan, mutsuz ya da lezzetlerden mahrum kalmış hissini yaşamadan kilo verdirebilmesidir.

Aristo diyeti yaptıktan sonra yeniden sağlıksız beslenme alışkanlıklarına dönme dürtünüz neredeyse kaybolur. Aristo diyeti sizi zora sokmadan zayıflatmayı amaçlar. Kazandığınız bu sağlıklı beslenme alışkanlıkları sayesinde ilerleyen yaşamınızda da bitkisel ağırlıklı beslenmeye devam edersiniz. Böylece beslendiğiniz sürece verdiğiniz kilolar geri gelmez ve kendinizi ince, hafif ve zinde hissetmeye devam edersiniz.

aristo diyeti nedir

Aristo Diyeti Nasıl Yapılır?

Dr. Gönül Ateşsaçan’ın kaleme almış olduğu “Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam” adlı kitabında Aristo diyetinin daha detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Eğer Aristo diyeti yapmak istiyorsanız Dr. Gönül Ateşsaçan’ın kliniğine başvurarak test yaptırabilir ve size özel olarak hazırlanan diyet listesini uygulayabilirsiniz. Yapılan bu test ile vücudunuzun eksiklikleri, ihtiyaçları saptanır. Tüm bu bilgiler ışığında neden kilo veremediğiniz ortaya konmuş olur. Böylece tamamen çözüme yönelik bir diyet programı oluşturularak size sunulur.

gonul atessacan kimdir

Dr. Gönül Ateşsaçan Kimdir?

1986 İzmir “Bornova Anadolu Lisesi” ve 1992 İzmir “Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi” mezunu olan Dr. Gönül Ateşsaçan sağlık için “Bütünsel Tıp” daima ilgilendiği konular oldu. Bu konuda “4 Boyutlu Güzellik” kavramını geliştirdi. “Fizik, zihin, ruh ve duygular arasında denge olduğu takdirde güzel olabiliriz” şeklinde düşünmekte ve tedavilerini bu yönde uygulamaktadır.

Online Diyet Nasıl Yapılır?

Eğer İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da kliniğe gitme imkanınız yoksa online diyet olarak uzaktan da yapabilirsiniz. Böylece evinizden iletişime geçerek Aristo diyeti desteği alabilirsiniz.

aristo diyeti online diyet

Bunun için sizden istenen ilk şey bir saç teli örneğidir. Bu saç teli örneği üzerinden test yapılarak kilo vermenizin önündeki tüm engeller saptanır. Buna göre bir diyet listesi oluşturulur ve böylece kilo vermeniz sağlanır. Haftalık diyet listesini uygulamanız için gerekli motivasyon desteğini whatsapp üzerinden alabilirsiniz. Aynı şekilde aklınızdaki tüm soruları sorabilir ve öğünlerinizde ilgili geri bildirimlerde bulunabilirsiniz. Uzaktan diyet hizmeti ile her hafta gelişiminiz gözlenir ve diyet listeniz güncellenir. Böylece diyet yaparken motivasyonunuzu hiç kaybetmeden hayalinizde kiloya ulaşırsınız.

Kaynak: www.aristodiyeti.com.tr


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…