Anneler gününde yüzük alacaklar dikkat!


Bütün mücevherler arasında en beğenileni ve en zarif olanı tabi ki pırlantalar. Hem zarafeti hem de taşıdığı anlamlar ile her zaman en çok tercih edilen hediyelerden olmuştur.

0,52 Karat Prenses Pırlantalı Yüzük

Sonsuz sevginin, başlangıcı ve sonu olmayan bir anlamı ifade eden pırlanta yüzükler, Blue Diamond ile şimdi çok daha kusursuz. Çok sevilen ve duygusal yönü ile diğer takılardan ayrılan pırlantalar tektaş, beştaş ya da 7 taş seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

0,46 Karat Prenses Pırlantalı Yüzük

Anneler Günü’ne özel %50 indirim fırsatıyla Blue Diamond yüzük modelleri kapınıza kadar geliyor peki anneniz veya eşiniz için en güzel Anneler Günü hediyesi yüzük nasıl olmalı?

Yakut Yüzük Mü Almalıyız?

Sonsuz sevgi ve şefkatin evrensel bir simgesi olan pırlanta yüzükler içlerinde tarihsel bir anlam da barındırıyor. Bu yüzden de her zaman çok özeller. Eğer değerli ve renkli taşlara özel bir ilgisi olan annenize hediye arıyorsanız yakut yüzük tam aradığınız modeldir. Yakut yüzük, beyaz altın ve pırlantanın kırmızı ile buluşması ile oluşan kusursuz bir mücevherdir. Blue Diamond, mücevherlerinin taşıdıkları derin anlama da sadık kalarak onlara şekil veriyor. Bu nedenle hangi yüzüğü seçerseniz seçin mutlaka unutulmayacak bir anı olacak.

1,64 Karat Pırlantalı Yakut Yüzük

Elmas Yüzük Mü Almalıyız?

Eğer daha geleneksel mücevherlerden hoşlanan bir anneniz varsa o zaman elmas yüzük tercih edebilirsiniz. Elmas yüzükler hem geleneksel hem de klasik ve her kıyafetle uyum sağlayan eşsiz mücevherlerdir. Elmas bir yüzük sade ama aynı zamanda şıktır.

0,61 Karat Elmas Yüzük

Blue Diamond’ın tüm koleksiyonları müşterilerinin mücevherler konusunda kendilerini özel hissedebilecekleri olağanüstü tasarımlar üretmek için çalışan özel mücevher tasarımcıları, gemologlar ve daha fazlası tarafından oluşturulur.

Pırlanta Yüzük Mü Almalıyız?

1,62 Karat Pırlanta Tamtur Yüzük

Eşinize bir Anneler Günü hediyesi alıyorsanız tercihinizi mutlaka pırlanta yüzük tarafından kullanabilirsiniz. Klasik ve sade tasarımlı pırlanta yüzüklerden oluşan geniş ürün yelpazesine göz atın. Sıra dışı işçiliği ve zamansız tasarımlarıyla Blue Diamond sektörde lider konumda bulunmanın haklı gururunu yaşıyor. Marka, internet sitesinden yapacağınız tüm alışverişlerde de müşterilerinin güvenliğine öncelik veriyor. Alacağınız tüm ürünler Blue Diamond garantisi altında ve ürün sertifikaları ile satışa sunuluyor.


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…