2001 Yılının BBG Evindekiler Şu An Ne Yapıyor?


728 shares

Bir dönem tüm evleri esir alan Biri Bizi Gözetliyor evini hatırlarsınız. Bol olaylı ve aksiyonlu geçen program boyunca bir çok şey yaşanmıştı. O dönemler tanıştığımız BBG evi sakinleri şu an hayatlarında neler yapıyorlar, göz atalım.

 

1. 03 Tarık, Gitar Çalıp Şarkı Söylemesiyle Tanıdık Onu. Yeni Bir Pop Star mı Doğuyor Diye Heyecanlanmıştık Hatta. Tabii ki Fazla Parlayamadı Tarık. Şu Sıralar Yine Müzikle Alakalı Çalışmalarına Devam Ediyor.

2. 05 Dilek’in İmajı ise Bir Hayli Değişmiş Durumda. Evde Tarık’ı Motive Eden Kişi Olarak Bilinirdi. Şu Sıralar Mesleğinde Başarılı Bir İnsan Kaynakları Uzmanı ve Eşiyle Beraber Tatil Alanında Bloggerlık Yapıyorlar.

3. Evin Sevilen Abisi 01 Murat. Zaten Tiyatrocu Olan Murat Makar Sevilen Dizi Şevkat Yerimdar’da Hamamcı Kazım Rolünde Oynuyor.

4. Evin Yakışıklısı 02 Melih, Evde Hem Esra Hem de Hülya ile Flörtleşmesine Tanık Olmuştuk. Melih Şu Sıralar Oyunculukla İlgileniyor.

5. 07 Berra, Şu Sıralar Yoga Eğitmenliği Yapıyor. Üstüne Üstlük Bu Alanda da Oldukça Başarılı, Kitapları ve Videolarına İnternet Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

6. 06 Tayfun ve 08 Zeki Hakkında Pek Bir Şeye Ulaşılamıyor. Tayfun, Evin İçinde Sık Sık Mastürbasyon Yapması Sebebiyle Ev Sakinlerinin Tepkisini Üstüne Toplamıştı.

7. Fazla Enerjisiyle 15 Sinan, Sergilediği İlginç Hareketlerle Sempatimizi Kazanmayı Başarmış Olan Sinan, Şu Sıralar Plastik Maske İşinde.

8. 14 Hülya, Şu An 52 Yaşında Olan Akmerkez Hülya Barbie Operasyonunda Fuhuş İddiasıyla Gözaltına Alınmıştı.

9. 11 Eray, Kavga Sonrası Bir Hışım Kumaş Pantolonuyla Şınav Çektiği Andan Hatırlarsınız Onu. Eray Şu Sıralar Motorlarla İlgileniyor ve Şehir Planlamacı Olarak Çalışıyor.

10. Ve Görüşme Odasının Robotik Adamı, Hakem Doğa Bey. Şimdi Bir Yapım Şirketi Var, Maalesef Pek de Başarılı Değil.

 

Kaynak: Onedio


Like it? Share with your friends!

728 shares
Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…