Yüzyılın Kolpası: Kanserim Diye Karısından ve Kayınvalidesinden Para Alıp Miami’ye Tatile Giden Adam

İnsanların duygularıyla oynamak hoş bir durum değil. Lenf kanseriyim diye karısından ve kayınvalidesinden 2000 sterlin alıp Miami’ye tatile giden adamın yaptığı da tam olarak bu.

 

1.

İngiltere’nin Leicester şehrinde lenf kanseri olduğu gerekçesiyle karısını kandıran ve kayınvalidesinin tedavi için verdiği 2 bin sterlinle ABD’de tatil yapan bir adam dolandırıcılıktan altı ay hapis cezasına çarptırıldı.

2.

David Carroll eşine ve kayınvalidesine ayrıca arkadaşlarına uzun süredir kanser olduğunu ve 5-10 ay ömrünün kaldığını söyleyerek ABD’de tedavi görmek için para aldı. Carroll’un karısını ve arkadaşlarını kanser olduğuna ikna etmek için bir arkadaşını doktor olarak tanıttı ve aldığı paralar ile Amerika Miami’de tatil yaptığı ortaya çıktı.

3.

Bir süre sonra gerçeği öğrenen ailesi ve arkadaşları ” dolandırıldık ” gerekçesiyle davacı oldular. ve David Carroll dolandırıcılıktan altı ay hapis cezasına çarptırıldı.Hapis cezası ertelenen 35 yaşındaki David Carroll‘ın iki yıl süreyle kamu hizmetinden men edildiği ve 2 bin sterlin tazminat ödeyeceği belirtildi. Şimdi başka bir adamla evli olan eski karısı Lucy Witchard, BBC’ye, Carroll’un “yıllarını çaldığını” ve kendisi ve annesinin duygularını istismar ettiğini söyledi.Mahkeme Carroll’un bir yıl süreyle eski karısı ve kayınvalidesi’yle irtibata geçmesini yasakladı.

 

Kaynak: Delidenhaber

Önerilen Blog :  5 Yaşındayken Bir Mülteci Olarak Kaldığı Kampta Kendisine Bisiklet Hediye Eden Adamı 24 Yıl Sonra Bulan Kadın

Karikatürist Emrah Ablak’ın Şarkılara Yaptığı Çizgi Klipler

Gözlerinizi Kanatacak 17 Grafik Tasarımı