Uzaylı İle İlişki Yaşadığını Ve Ondan Çocuğu Olduğunu İddia Eden Teyze; Elizabeth Klarer

Yakın tarih uzaylılar ile etkileşime geçtiklerini iddia eden insanlarla dolu. Ama bazıları var ki etkileşimden fazlasını işaret ediyor. Tıpkı Elizabeth teyze gibi. Kendisi bir uzaylı ile aşk yaşadığını ve ondan da çocuğu olduğunu iddia etmiş zamanında. Gelin bu ilginç hikayeye birlikte göz atalım.

1. Elizabeth Teyze 1910’da Güney Afrika’da Doğmuş.

Kendisi ilk etkileşiminin 7 yaşında olduğunu iddia ediyor. Çiftliklerindeyken kız kardeşiyle birlikte meteora benzeyen bir UFO’nun etraflarında dolaştığını görmüşler.

2. Gökyüzüne Ayrı Bir İlgisi Olan Teyzemiz Floransa’da Sanat Ve Müzik Eğitimi Aldıktan Sonra Bu Alana Yoğunluk Vermiş.

Cambridge Üniversitesi’nde Meteoroloji eğitimi alıp hafif uçuş araçlarını kullanmayı öğrenmiş.

3. Elizabeth Teyze Bu Süreç İçerisinde Okuduğu Kitaplar Sayesinde Akon İsimli Bir Uzaylının Kendisi İle Telepatik İletişime Geçtiğini Fark Etmiş.

4. Akon İle İletişime Geçen Teyzemiz 1956’da Uzaylı Abinin Dünya’ya İniş Yapmasını Sağlamış. Araç İniş Yapar Yapmaz Akon’un Gezegeni Olan Meton’a Yolculuğa Çıkmışlar. Klarer’e Göre Meton Sistemimize Yakın Olan Alpha Centauri’deymiş.

5. Birbirlerini Seven Çift Çocuk Yapma Kararı Almış. Doğan Çocuğa İse Ayling Adı Verilmiş. Ve Eğitimi İçin Meton’da Kalmış. Elizabeth Teyze İse Dünya’ya Geri Dönmüş.

6. Tüm Bu Süreç Yaklaşık 4 Ay Sürmüş. Olaydan 23 Yıl Sonra Klarer Teyze “Beyond The Light Barrier” Adlı Bir Kitap Kaleme Almış Ve Yaşadıklarına Detaylıca Yer Vermiş.

7. İlk Kitap Popüler Olunca İkinci Kitabını Kaleme Almaya Başlamış. “The Gravity File” Adlı Kitapta Akon’un Kullandığı Elektrogrativite İticisini Detaylıca Anlatmaya Çalışmış Ancak 84 Yaşında Meme Kanserinden Ölünce Kitabı Yarım Kalmış.

8. Elizabeth Teyzenin En Çarpıcı İddialarından Biri İse Akon’un Halkının Antarktika’da Bir Üssü Olduğu Üzerine. Bunun Dışında Kitabında Uzay Aracı Ve Akon’un Tasvirine Yer Vermiş.

Önerilen Blog :  İnsanlık İçin Büyük Bir Adım: Çin Tarafından Ay'da Ekilen Pamuk Tohumları Filizlendi

Bir Milletin Kaderini Belirleyen Kırılma Anı: Çanakkale Savaşının Kaderini Belirleyen Hamleyle Alakalı Tüyleri Diken Diken Eden Twitter Floodu

Akıl Almaz Şeylerin Gerçekleştiği Kızlarsoruyor Adlı Platformdan Fantastik Kesitler