Tinder’daki Tüm Eşleşmelerine Aynı Yere ve Saate Randevu Verip Olayı Kuraya Çeviren Kadın

Ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılan flört uygulaması Tinder, ilginç sahnelere sebebiyet verebiliyor. Düşman başına bir olay da Amerika’da yaşanıyor. Karşınızda masum bir Tinder eşleşmesinin nasıl halka açık bir kuraya dönüştüğünü anlatan hikaye…

 

1. Kendini Oyuncu, Şarkıcı ve Model Olarak Tanıtan Natasha Aponte Adındaki Ablamız, Tinder’da Görüştüğü Bütün Erkeklere Union Square’de Aynı Saatte Randevu Vermiş.

2. Sözde Bir Arkadaşının DJ Performansı İçin Randevu Veren Aponte ile Buluşmak İçin Meydana Gelen Erkekler, Diğer Erkeklerin de Performansı İzlemek İçin Aynı Yere Geldiğini Düşünmüş.

3. Ancak Aponte’nin Sahneye Çıkarak Mikrofonla Konuşma Yapması Gerçeğin Ortaya Çıkmasını Sağlamış.

4. Alana Çıktıktan Sonra Aradığı Kriterleri Sıralayan Ablamız Bazı Kriterlere Uymayan Adaylardan Alanı Terk Etmelerini Rica Etmiş.

5. Aponte, Sırayla Trump’a Oy Verenlerin, Sevgilisi Olanların, Eski Kız Arkadaşları Tarafından Terk Edilenlerin Alandan Gitmesini İstemiş, Bu Sırada Başka Kriterler de Sıralamış.

6. Tabii Bu Esnada Alanda Bulunan Bazı Erkekler Aponte’yi Yuhlayıp Kendiliğinden Gitmiş.

7. Bu Olayın Viral Olma Sebebi ise, Aponte ile Buluşmaya Meydana Giden Spencer Adlı Kullanıcının Olayları Twitter’dan Paylaşması Olmuş. “Sizlere 21’inci Yüzyılda Flörtleşme, Kolpalık ve İnsanlık Ayıbı Üçgeninde Yaşanan Efsane Bir Hikaye Anlatacağım. Benim Başıma Geldi, Sizin de Başınıza Gelebilir. Patlamış Mısırınızı Hazırlayın.” Diyerek Yazmaya Başlamış.

8. Yaşanılan Olayın Ya da Rezilliğin Videosu:

9. Yaşanan Olay Temsili:

Önerilen Blog :  Okula Gidebilmek İçin Bir Poşetin İçinde Nehrin Karşısına Geçen Vietnamlı Çocuklar

Memleketimden Güzel İnsan Manzaraları: Diyarbakır’da Bir Astronom

Orta Asyanın Kalbine Saplanan Hançer: Aral Gölü’nün Akıbetiyle Alakalı Atılan Twitter Floodu