Ordu’da Kediyi Kurtarmak İçin Fuel-Oil Kuyusuna Atlayan Genç


Kahramanlar her zaman pelerin giymez dedirten bu olayda Fuel-oil kuyusuna düşen kediyi kurtarmak için kuyuya atlayan genci görüyoruz.19 yaşındaki Özgür Ege Şire “Yaptığım tamamen insanlık adına yapılan bir şeydi. Herkesin yapacağı hareketin olması gerekmektedir. Ben yaşanan olayda onların içerisinde hayvan sevgisinin aşılanmasını istiyorum. Toplumumuzda böyle haberlerin çıkmasından ziyade vicdanlı olmasının daha güzel olacağını düşünüyorum”  diye konuştu.Bu tarz insanların daha da fazla olmasını hepimiz canı gönülden diler ve bu cesareti için de genç Özgür’ü tebrik ederiz.

 

1.

Ordu, Burunucu Mahallesi Çamlık mevkisinde gezerken fuel-oil dolu kuyunun içerisinde yavru kedi gören ve içine atlayarak kurtarak 19 yaşındaki Özgür Ege Şire, “Yaptığım tamamen insanlık adına yapılan bir şeydi. Herkesin yapacağı hareketin olması gerekmektedir. Ben yaşanan olayda onların içerisinde hayvan sevgisinin aşılanmasını istiyorum. Toplumumuzda böyle haberlerin çıkmasından ziyade vicdanlı olmasının daha güzel olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

2.

​Özgür, bugün çamlık alan içerisinde gezerken yakınlarda bulunan kuyunun içerisine kedinin düştüğüne tanık olmuş, fuel-oil dolu kuyu içerisinde daha fazla çırpınmasına dayanamayarak kuyunun içine atlamıştı.

3.

Kediyi kurtarmasının ardından üzerindeki kıyafetlerle beraber kuyudan çıkmaya çalışan genci çevredekiler ve devriye görevi yapan gece bekçileri fark etmişti. Kuyudan çıkarılıp sağlık kontrolüne götürülen Şire, yaptığı insanlık örneğiyle herkesin takdirini topladı.

 

Kaynak: Sputniknews


Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…