Küçük Bir Adada Rastladığı Köpeği Açlıktan Kurtararak Sağlığına Kavuşturan Güzel İnsan

2 Aralık 2018 tarihinde Wesley White, Belize’e yaptığı bir seyahat sırasında küçük bir adaya gezi için gitti. Bu küçücük kara parçasının hayatını nasıl kökünden değiştireceği hakkında hiçbir fikri yoktu elbette…

 

1. White, Piknik Yapmak için Adaya Yanaştığında Beklenmedik Bir Hareketlenme Sezmiş. Yavru Bir Köpek İskeledenTerk Edilmiş Balıkçı Kulübesine Doğru İlerlemekteymiş.

”Göz ucuyla bir kuyruğun sallandığını gördüm.” diyor White. Köpek o kadar zayıfmış ki eğer White adaya gitmeseymiş muhtemelen açlıktan ölürmüş. ” Kalbim duracak gibi oldu, adeta bir insanın gelip onu almasını bekliyordu.”
White küçük köpeği mayoya sarıp konakladığı adaya götürmek üzere sandala bindirmiş. White sonraki adımları planlarken paniğe kapılmış elbette. Ufaklığa bir yuva bulmak için son 2 günü varmış Belize’de.

2. ”Köpeği Geri Getirirken Gerçekten Hayal Ettiğim Gibi Olacağından Şüpheliydim. En Kötü İhtimalle Bizimle Eve Gelir Modundaydım.”

White zaten köpek seven biri olduğu için evinde Bell ve Anna adında 2 köpeği vardı. White, otele döndüğünde insanların düşündüğünde daha yardım yanlısı olduğunu fark edince rahatlamış. Otel çalışanı veteriner ararken ufaklık en çok ihtiyacı olan şeyin yani yemeğin tadını çıkarmış.

3. ”Winston’ı Bulduğumda Pirelenmiş, Aşırı Derecede Zayıflamış ve Susuz Kalmıştı Ancak Yine de Organları Sağlıklı Durumdaydı.”

White ufaklığı veterinere bıraktıktan kısa bir süre sonra yeni arkadaşından ayrılmak durumunda kalmış. Ertesi gün Belize’den ayrılacağı için ziyaret etme fırsatı da yakalayamamış. Haliyle bu durum kalbini oldukça kırmış.

4. Gerekli Tedaviyi Aldıktan Sonra Winston Adı Verilen Ufaklık Geçici Bir Aileye Verilmiş.

White, Winston’ın geçici ailesiyle sürekli iletişimini sürdürmüş ve iyileşme sürecini yakından takip etmiş. Bu esnada bir siteden Winston için bağış toplayarak masraflarına yardımcı olmuş.

5. Yaklaşık 1 Ayın Sonunda Veteriner, Winston’ın White ile Buluşacağı Texas’a Uçabilecek Kadar İyileştiğini Onaylamış.

”Beni hatırlar mı?” Diye telaşlandığını söylüyor White ve ekliyor; ” Pantolonumu ve ayakkabımı koklayıp beni tanıması sadece bir kaç saniye sürdü.” Zayıflıktan kırılan o köpek gitmiş, yerine sağlıklı neşeli ve kulakları dik bir köpek gelmişti.

Önerilen Blog :  Kalbimiz Yanıyor: 3. Gününe Giren İzmir'deki Yangın Yerleşim Merkezlerinden Uzaklaştırıldı

6. Winston 2 Yeni Köpek Arkadaşıyla Birlikte Yeni Hayatının Tadını Çıkarıyor Artık. Winston’ın Bulunduğu Sıcak Adanın Aksine Şu An Yaşadığı Montana Biraz Karlı Olsa da Halinden Memnun Görünüyor.

Milli Takımımıza Saygısızlık Yaparak Asrın Hatasına İmza Atan İzlanda ile Alakalı Atılan En İyi Tweetler

Hababam Sınıfına Bambaşka Bir Gözle Bakmanızı Sağlayacak Bilgiler