Kadın UFC Dövüşçüsü Kendini Gasp Etmeye Çalışan Adamı Pert Etti

UFC dövüşçüsü olan Polyana Viana, sahte bir silahla kendisini gasp etmeye çalışan saldırganı hallaç pamuğu gibi yere serdi. Polislere teslim edilen saldırgan karakola götürülmeden önce tedavi için hastaneye götürüldü.

 

1. Soymaya Çalıştığı Kişinin Ünlü Bir Dövüşçü Olduğundan Habersizdi.

​26 yaşındaki kadın dövüşçü, Rio de Janeiro’da evinin önünde beklerken yanına genç bir erkek yaklaştı. İlk olarak saati soran saldırgan ardından silahı var gibi davranarak cep telefonu ve üzerindeki diğer değerli eşyaları vermesi için UFC dövüşçüsü Viana’yı tehdit etti. Ancak soymaya çalıştığı kişinin ünlü bir dövüşçü olduğundan habersiz olan saldırgan feci şekilde dayak yedi. Saldırganı döven Viana ise olay yerinden ayrılmayarak polisin gelmesini bekledi.

2. ”Kartondan Silah Yapmış.”

Konuyla ilgili yetkililere konuşan Viana, “Onunla karşılaştığım sırada yanıma oturdu. Saati sordu ve cevap verdim. Yanımdan ayrılmadığını fark edince bir terslik olduğunu anladım. Cebimden telefonumu almaya çalışırken ‘karşı çıkmaya çalışma silahım var’ dedi. Sonra elini silahına attı ancak yumuşak bir şey olduğunu anladım. Kartondan silah yapmıştı” dedi.

3. ”Üstüne Çıkarak Şimdi Polisi Bekleyeceğiz Dedim.”

Silahın sahte olduğunu farkettikten sonra yaşananları anlatan Viana, “Bana çok yakın mesafede duruyordu. Düşündüm ki, eğer gerçekten silahı varsa bana nişan alması için fazla imkanı yok. Ardından iki yumruk atıp bir de tekmeyle savuşturdum. Yere düştükten sonra üstüne çıkarak boğazından yakaladım. Ardından ‘şimdi polisi bekleyeceğiz’ dedim” şeklinde konuştu.

Polislere teslim edilen saldırgan karakola götürülmeden önce tedavi amacıyla hastaneye kaldırıldı.

 

Kaynak: Sputnik

Önerilen Blog :  Birbirlerinin Gözü ve Ayağı Olan Dostlar Gaye ve Çiğdem’in Yüz Gülümseten Hikayeleri

Üniversiteden Mezun Olunca Kendi İsteğiyle Şehirden Köye Göç Ederek Çobanlık Yapmaya Başlayan Genç

Gece Karanlığında Normal İnsanlara Göre Daha İyi Görebilen Kedi Gözlü Çocuk