Kabadayı Gibi Herkese Saran Kedi A101 Tarafından Güvenlik Görevlisi Olarak İşe Alındı

Son günlerde hakkında çok konuşulan belalı kediyi hatırlarsınız. Yoldan geçen herkese salça olan kediciğin bu kadar agresif olma sebebi hamile olmasıymış… Hamile kediyi sahiplenerek ona bir kulübe veren A101 ayrıca miniğe sağlık karnesi çıkarttı.

Öncelikle görmeyenler için malum video:

1. Veteriner: ”Hırçın Değil, Gebe Olduğu İçin Savunma İç Güdüsüyle Saldırıyor.”

Son günlerde sosyal medyanın gündeminde olan Bayrampaşalı kedicik, önünde durduğu market tarafından sahiplenildi. Market yöneticileri tarafından karne çıkartılan kedicik artık marketin çalışanı oldu. İsmi Bıcır konulan kedi için market önüne bir kedi evi koyuldu.

2. ”Videodaki Kadar Hırçın Değil.”

Kedinin kontrollerini gerçekleştiren Veteriner Hekim Seçkin Çetin “Sosyal medyada fenomen olan kedi bıcırık elimizde ve bugün oradaki kişilerden biri sahiplendi ve bize getirdi. Biz de genel muayenelerini yaptık. Kendisi videolarda çıktığı kadar pek hırçın değil gördüğünüz gibi, biraz meraklı. Yaptığımız muamelelerde gebe olduğunu gördük, o yüzden de hormonların etkisiyle biraz da savunma iç güdüsüyle gelen gidene saldırıyor. Tabi gördüğümüz kadarıyla hep erkeklere saldırmış bu da işin komik yanı ama orada gözüktüğü kadar hırçın değil, sadece biraz hareketli” açıklamasında bulundu.

3.  Bıcıra Yeni İşinde Başarılar Dileriz.

 

Önerilen Blog :  Küçük Bir Adada Rastladığı Köpeği Açlıktan Kurtararak Sağlığına Kavuşturan Güzel İnsan

Ebeveynlik Konusunda Fena Halde Çuvallayan İnsanlar

Hollywood’daki Süper Kahraman Filmlerinde Efsane Yeşilçam Oyuncuları Oynasaydı