Joker Kostümüyle Doğuma Giren Doktor

Doğum için gittikleri doktoru Heath Ledger’ın Joker kostümüyle gören karı-koca doktorun bu kılıkta doğumu gerçekleştirmesi için ısrarcı oldular. Bebeğin doğar doğmaz bununla karşılaşması ilginç olmuş.

Paris, Henry Sağlık Merkezinde kadın doğum uzmanı olan Dr. Locus, Cadılar Bayramı dolayısıyla Batman’in baş düşmanlarından biri olan Joker olarak giyinmişti. Tabii kostümü doğum saatinde çıkarabilecek şekilde kendini ayarlamıştı.

“Karımın doktor randevusu kasım 5’teydi ancak herhangi bir şey olmadı. Ancak Cadılar Bayramı sabahı doğum sancısı başladı, bir kaç saat sonra Dr. Locus’ı görmeye gittiğimizde onu bu kostümle bulduk. Doğumun Joker tarafından yapılması fikri bizi çok heyecanlandırdığı için doktordan kostümü çıkarmamasını rica ettik.”

“Doğum gerçekleşirken karım, Jokerin gözlerine bakıyordu. Muazzam bir manzaraydı.” Diyor baba Justin. “Bebek gelirken kamerayla bir kaç fotoğraf çektim, Facebook’da canlı yayın açacaktım ama hemşire izin vermedi”

“Tüm bu olan biten sırasında bize oldukça yardımcı olup, iş birliği yaptığı için Doktora yani Jokere teşekkür ediyorum” diye ekledi taze baba.

Önerilen Blog :  İsveç'te Yılın Kahramanı Seçilen 63 Yaşındaki Fatma Teyze'nin Gururlandıran Mücadelesi

Güzel İnsan Kemal Sunal Hakkında Hatırlanması Gereken Bir Kaç Güzel Detay

Zalımlar Collection Gururla Sunar: Seçmece Zalımlar