Down Sendromlu Asiye’nin Gelinlik Giyme Hayalini Gerçekleştiren Haluk Levent

Haluk Levent’in sosyal sorumluluk projelerine olan ilgisini ve hassasiyetine tanık oluyoruz. Haluk Levent, yine çok güzel bir insanlık örneğine imza atarak Down Sendromlu Asiye’nin gelinlik giyme hayalini gerçekleştirdi.

 

1. Haluk Levent’in Hali Hazırda Yürüttüğü AHBAP Projesine Aşinayız.

Haluk Levent önderliğinde toplanan bu güzel insanlar, yardıma ihtiyaç duyan herkese el uzatmaya hız kesmeden devam ediyorlar. Bu yardımı yalnızca maddi durumu olmayanlara destek vermek için değil, hayalleri gerçekleştirmek ve mutluluğu paylaşmak için de yapıyorlar.

2. Hayalleri Gerçekleştirmekten Bahsetmişken:

Bir süre önce Muş’ta sıkıntılı şartlarda yaşayan bir aileye prefabrik ev yaptırmak için kolları sıvamıştı Haluk Levent ve AHBAP ekibi. Bu evi yaptırmak için gereken parasal desteği sağlayacak kişiye ise Haluk Levent bizzat yemek yapma sözü vermişti.

3. Bu İşe Gönüllü Olan Fikret Palta, Haluk Levent’ten Yemek Yerine Kız İsteme Törenine Katılmasını Talep Etti.

Down sendromlu Asiye, iki yıl önce babasını kaybetmiş genç bir kız. Babasının en büyük hayali ise kızını bembeyaz bir gelinliğin içinde görmekmiş. Asiye de babasını anmak için tek kişilik bir düğün istemiş.

4. Bu Noktada Devreye Asiye’nin Güzel Yürekli Arkadaşları Girmiş ve Asiye’nin Bu Hayalini Gerçekleştirme Amacıyla Ona Bir Düğün Organize Etmişler.

Asiye’nin Haluk Levent’e karşı beslediği sevgiyi bilen arkadaşları, Twitter’dan kendisine ulaşıp bu düğüne katılıp katılamayacağını sormuşlar.

5. Sonuçta Bu Şekilde Zaten…

6. Asiye’nin Haluk Levent ile Olan Gülümseten Dansı.

7. Bu Dokunaklı Olaya Tepkisiz Kalamayan Twitter Kullanıcılarının Yorumları:

8.

9.

10. Bu Güzel Hareketin için Teşekkür Ederiz Haluk Levent…

 

Kaynak: Onedio

Bir Kayanın Altına Kurulan Yerleşim Birimi: Setenil de las Bodegas

Mansur Yavaş’ın Anıtkabir Özel Defterine Yazdığı El Yazısıyla Alakalı Atılan Tweetler