Elazığspor’a Para Bağışlamak için Simit Satıyordu: Spor Camiası Çok Güzel Bir İnsanı Kaybetti

Elazığ’da yaşayan 16 yaşındaki Muhammed Furkan Gündüz, Elazığspor’a destek olmak için simit satıyordu. Elinden geldiğince takımına destek vererek küçük yüreğiyle takımının yanında duran Muhammed Furkan Gündüz’ü ne yazık ki kaybettik.

 

1. Simit Satarak Ailesinin Geçimine Destek Veren Muhammet Furkan Gündüz, 2016’da Spor Toto 1’inci Lig’de Oynayan Elazığspor İçin Başlatılan Yardım Kampanyasına Kazandığı 21 Lira ile Bilet Alarak Takımına Verdiği Destekle Gündeme Gelmişti.

2. 3 Çocuklu Bir Ailenin En Küçük Çocuğu Olan Muhammed, 6 Şubatta Arkadaşlarıyla Çay İçtiği Sırada Fenalaştı.

3. Yapılan Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamadı.

Arkadaşlarının yaptığı arama üzerine gelen sağlık görevlileri, Muhammed’e burada yaptıkları ilk müdahalenin ardından Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne ambulans ile götürdü. Acil serviste kalp krizi geçirdiği anlaşılan Muhammed, durumu kötüleşince Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Muhammed, 6 şubat akşamı yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu.

4. Geride Yaptığı o Video Kaldı:

“Simit satıyorum, geçtiğimiz gün Elazığspor için 25 tane fazla simit aldım. Bu 25 tane simidi sattım ve gidip 17 TL’ye Passolig çıkarttım, 4 TL de verip bir bilet aldım. 21 lira büyük bir meblağ değil, küçük bir meblağ. Galatasaray- Beşiktaş derbisinde bir maça oturduğun yerden 10 TL veriyorsun, canlı bile değil. Ama Elazığspor’a  geliyorsun, burada 4 lira veriyorsun, kale arkası ise 2 lira.  2 lirayı dilenciye veriyorsun kabul etmiyor, 2 TL’nin peşine düşmeyin

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Önerilen Blog :  20 Yıllık Eşini Öldürmesi için Kiralık Katil Tutan Ispartalı Kadın Fransa Gündeminde

Evliliğin Çiftlerin Mutluluğunu Gözetmekten Ziyade, Evliliği Çöküşe Götüren Bir Sektöre Dönüşmesiyle Alakalı Atılan Flood

”Defalarca Pişman Olunup Yine de Yapılan Hareketler” Başlığına Gelen En İyi Entry’ler