Dünyanın En Garip ve Saçma Evlilikleri

İnsanların bir eşten beklentileri çok değişik şeyler olabiliyor. Kimisi kendine bir eş olarak yastığı seçerken, kimisi objeleri tercih ediyor. İşte karşınızda birbirinden ilginç evlilikler.

 

1. Köpekle Evlenen Genç Kız.

Alkollü olduğu bir gün Hindistanlı Selva Kumar, çiftleşen iki köpeği taşlayarak öldürmüş ve bu olayın ardından kısmi felç geçirmiş. Bir kulağı duymaz olmuş. Falcıya giderek olayı anlatmış, falcı da ona bir köpekle evlenmesini aksi takdirde lanetin kalkmayacağını söylemiş. Mangli Munda adındaki 18 yaşındaki genç kız da bunun üzerine üzerinde uğursuzluk olduğunu düşündüğü için bir köpekle evlendi.

2. Keçiyle Evlenen Adam.

2006’da Sudanlı Charles Tombe komşusunun keçiyle yakalandı. Keçinin sahibi parasının ödenmesi ve keçiyle evlenmesi karşılığında adamı şikayet etmekten vazgeçeceğini söyleyince adam keçi ile evlenmek zorunda kaldı.

3. Kendisiyle Evlenen Kadın.

Çevresinin evlenmesi hususunda yaptığı baskılara dayanamayan Chen Wei, çözümü kendiyle evlenmekte buldu. Çinli Lie Ye de, 2007 yılında yalnız olmak yerine kendiyle evlenmeye karar veren bir başka kişi oldu.

4. Yastığıyla Evlenen Adam.

Lee Jin-gyu, ‘dakimakura’ olarak da bilinen ve kucaklanabilen büyük ebatlarda olan Japon yastığına aşık olmuş. Üzerinde anime karakterlerinin resimleri olan yastıklardan, Lee’nin kendisine hayat arkadaşı olarak seçtiği yastığın üzerinde, Magical Girl animesindeki Fate Testarossa’nın resmi bulunuyor.

5. Berlin Duvarı’yla Evlenen Kadın.

Eija Biitta Berliner 1979 yılında Berlin Duvarı’nı ziyaret ettiğinde ona karşı büyük bir aşk beslemeye başlamış. Ardından evlenerek soy ismini değiştirmiş. Yıkıldığı zaman dul kaldığını belirtiyor.

6. Eiffel Kulesiyle Evlenen Kadın.

Emekli bir asker olan Erika La Tour Eiffel, insanların objelere karşı duydukları duygusal ve cinsel ilgiye sahip olma durumu olan Objectophilia’ya sahip. Erika Labrie 3 sene kanunen uğraşıp, Eiffel kulesi ile evlenmiş ve resmi olarak Erika Eiffel ismini almış.

Önerilen Blog :  5 Yaşındayken Bir Mülteci Olarak Kaldığı Kampta Kendisine Bisiklet Hediye Eden Adamı 24 Yıl Sonra Bulan Kadın

7. Ölen Sevgiliyle Evlenenler.

Magali Jaskievicz adlı kız düğün arefesinde erkek arkadaşını kaybetmiş. Motorsiklet kazasında ölen erkek arkadaşıyla resmi olarak evlenebilmek için büyük çaba sarfetmiş ve en sonunda başarmış. Törende birlikte aldıkları gelinliği giymiş. Bir başka üzücü hikaye ise; Chadil Deffy, onunla evlenmek isteyen kız arkadaşını 10 yıl erteler. Ancak kız arkadaşı trafik kazasında ölünce Deffy onunla evlenme kararı alır. Cenaze töreni, nikah töreni bir arada yapılır. Sonuç olarak Deffy sevgilisinin son arzusunu yerine getirmiş olur.

8. Eğlence Treniyle Evlenen Kadın.

Amy Wolfe ismindeki 32 yaşındaki Amerikalı kadın da mutluluğu eğlence treninde bulmuş. Her gün lunaparka giden kadın trenle arasında bir bağ hissetmiş ve evlilik teklifini gecikmeden yapmış. Başka insanlar bindiğinde kıskançlık krizine giriyormuş.

9. Vosvosla Evlenen Adam.

Edward Smith’in vosvosunun adı Vanilla. Aralarında uzun süredir bir aşk var. Kadınları ya da erkekleri asla çekici bulmamış. 15 yaşından beri arabalara ilgi duyuyormuş. Mekafili hastası olduğunu söyleyen Smith bugüne kadar 1000’den fazla arabayla ilişkiye girdiğini söylüyor.

10. Yunusla Evlenen Kadın.

İsrail’de bir yunus parkında tanıştığı yunusa aşık olan Sharon Tendler, 14 yıl boyunca yunusu görebilmek için bu parkı sık sık ziyaret eder. En sonunda yunusa evlenme teklifi eder ve parkta eğitmeni ile birlikte evlilik töreni yapılır.

11. Şişme Kadınla Evlenen Adam.

Kazandığı parayı evleneceği kişinin yemesinden korkan bir adam şişme kadın evlendi.
Bir başka şişme kadınla evlenme vakası ise İngiltere’de yaşandı. 55 yaşındaki Everard Cunion, arkadaşlarının katıldığı temsili nikâh töreniyle gelinlik giydirdiği şişme kadınla evleniyor.

12. Öleceğini Öğrendiği Kedisiyle Evlenen Adam.

Dresden yakınlarındaki Possendorf’ta hayatını sürdüren 39 yaşındaki Uwe Mitzscherlich, 15 yaşında olan obez kedisi Cecilia ile ölmeden önce nikâh masasına oturmak istediğini belirtiyor: ”Cecilia’yla daima sarılarak uyuruz, hep benim yatağımda yatar. Kalplerimiz beraber çarpar.” Hayvanlarla evlenmek yasa dışı olduğu için Mitzscherlich, bir aktöre nikâh memurunu oynaması için 300 avro ödedi. Damadın ikiz kardeşi Erik de nikâh şahidiydi.

Önerilen Blog :  Kalbimiz Yanıyor: 3. Gününe Giren İzmir'deki Yangın Yerleşim Merkezlerinden Uzaklaştırıldı

13. Yorganıyla Evlenen Kadın.

49 yaşında olan Sellick, yorganıyla olan ilişkisini ”Şimdiye kadar yaşadığım en samimi ve güvenilir ilişki” olarak tanımlıyor.
10 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan düğüne komşularını da çağıran Sellick, “Yorganım her zaman yanımda oldu. Onu o kadar çok seviyorum ki, insanları bu önemli birlikteliğime tanık olmaya davet ediyorum” dedi. Düğün kıyafeti olarak gecelik ve kabarık ev terlikleri giyeceğini söyleyen Sellick, misafirlerine de yanlarında pijamalarını, oyuncuk ayılarını ve sıcak su torbalarını getirmelerini söyledi.

Cüneyt Özdemir’in Ekonomik Krizin Pençesindeki Venezuela’da Bir Çikolata Karşılığında 54 Litre Benzin Alması

Hızlı ve Öfkeli Apartman Yöneticilerinden Birbirinden Atarlı Apartman Yazıları