Dan Bilzerian’ın Özel Davetiyle Amerika’ya Gidecek Olan İzmitli Ömer : “Ona Pişmaniye Götüreceğim”

Hareketli ve renkli hayatıyla Dan Bilzerian’ı tanımayan yoktur. Özellikle Instagramda yaptığı paylaşımlarla sık sık kulaklarını çınlattığımız Dan Bilzerian bir takım olaylar silsilesi sonucu İzmitli Ömer kardeşimizi özel konuğu olarak Amerika’ya çağırdı.

 

1. Instagramda Tanınan Playboy Dan Bilzerian Dünyaca Tanınan Bir İsim Ayrıca Instagram’da 26 Milyon Takipçisi Var.

2. Öte Yandan 20 Yaşındaki İzmitli Ömer Okkalı ise Bizden Biri.

3. Peki Tam Olarak Nasıl Oldu da Bu İkili Bir Araya Gelecek? Cevap Instagramda Ömer’in Attığı Bir Hikayeyi Dan Bilzerian’ın Beğenmesi.

4. Ömer, Hikayesini İzleyen Dan Bilzerian’a “Bana 1 Milyon Dolar Gönderir misin?” Diye Mesaj Attı.

5. Ardından İkili Konuşmaya Başladı.

+Merhaba Dan Bilzerian, senin büyük bir hayranınım. Amerika’ya gelmek istiyorum ancak imkansız gibi. Bana yardımcı olabilir misin?

-Sana yardımcı olmak için ne yapabilirim?

6. New York’tan Telefon Geliyor.

7. Ardından Cep Harçlığı Olarak Dan Bilzerian 5 Bin Dolar Gönderdi.

8. Uçak Bileti Alındı.

9. Bu Ayın Sonunda Ömer Amerika’ya Gidiyor.

10. Gencin DHA’ya Yaptığı Açıklama ise Şu Şekilde:

“Instagramda takılıyordum. Yatağımda uzanır vaziyetteydim. Hikaye paylaşmıştım. Bir baktım ki Dan görmüş. ‘Allah Allah, ne alakası var? Hesabı mı hacklendi acaba?’ diye düşündüm. Instagram’a bir çıkıp tekrar girdim. Bu sefer ekran görüntüsü alıp arkadaşlarıma yolladım. Arkadaşlarım ilk başta yalan söylediğimi zannetti. Ben sefer Dan Bilzerian’ı da etiketleyerek Instagram’da paylaştım. 4-5 dakika geçmeden bir mesaj aldım. Tabii ben yerimde duramıyorum. Yataktan kalktım. Annemle babam uyuyordu. Ben, ‘Ne oluyor?’ diye düşünüyorum. Sonra hemen, ‘Bir yol yapmam, bir şeyler söylemem lazım’ diye düşündüm. Herkesin karşısına çıkmaz bu fırsat. Sonra ikinci mesajı attım ama halen inanmıyorum. İşin içinde bir şeyler olduğunu düşünüyorum. Ondan da çok çabuk cevap aldım. Bir numara paylaştı. Sonra New York’tan bir telefon geldi. Açtığımda İngilizce konuşan bir kadın vardı. Pek bir şey konuşamadım. Kem küm yaptım. Ne diyeceğimi bilemedim. ‘Please speak Turkish’ dedim. Bayağı bir saçmaladım. Tarzanca bir İngilizce oldu. Kadın bir şeyler daha söyledikten sonra telefonu kapattı.”

Önerilen Blog :  La Fontaine Masalları Tadında Atılan Tweetler

11.

“O arada ben iş yerindeydim. Çok heyecanlandım. Başka bir yerlerden çeviri programı açmaya çalıştım. İkinci arayan bu kez Türkçe konuşuyordu. Buna da şaşırdım. Bana durumu anlattı. Mail adresi verdi. O adresten bilgilerimi yollamamı istedi. Ben başta inanamadım. Heyecandan ‘Neden ben?’ diye soramadım bile. Ne çabuk Türkçe konuşan birini bulup da bana ulaştılar, onu düşündüm. Bayağı bir tereddütte kaldım. Doğru mu, değil mi? Yoksa işin içinde başka bir olay mı var? Bayağı bir şaşkınlık geçirdim. Verdikleri adrese IBAN numaram ve birkaç özel bilgimi attım. Bu bilgileri atarken de daha kötü yerlere gidebilir diye bayağı korktum. Gün içerisinde hesabıma 5 bin dolar kadar bir para geldi” dedi.

12.

“Annem, babam henüz bu durumu bilmiyor. Ben normalde bu kadar çabuk ünleneceğimi bilmiyordum. Bu olayın Türkiye’ye yayılacağını hiç tahmin etmiyordum. Sadece sosyal medyada yakın arkadaşlarım biliyordu. Yabancı insanlar da beni pek takip etmiyordu. Sadece tanıdıklarım vardı. Bu olayın sadece sosyal medyada bin takipçili bir sayfada paylaşılıp kalacağını düşünüyordum. Sonra bir gecede bütün Türkiye’ye yayıldı. Annem, babam henüz görmediler. Onlara bu akşam söylemeyi düşünüyorum ama nasıl söyleyeceğimi de bilmiyorum”

13.

“Şu an sadece arkadaşlarım biliyor ve herkes çok şaşırıyor. Oraya gidince zamanımı en güzel şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum. Amacım özellikle İzmit’i tüm dünyaya duyurmak. Onun dışında Türkiye’ye güzel bir dönüş yapmak istiyorum. Dan’ın yanına Amerika’ya giderken, buradan İzmit Pişmaniyesi ve Kocaelispor atkısı ile gideceğim. Bunları ona hediye edeceğim, tüm dünyaya pişmaniyenin ve Kocaelispor’un namı yayılsın istiyorum.”

 

Kaynak: Onedio

Türkiye’nin Geçmiş Zamanlarındaki Akıl Almaz Haber Başlıkları ve İlanlar

Üniversiteden Mezun Olunca Kendi İsteğiyle Şehirden Köye Göç Ederek Çobanlık Yapmaya Başlayan Genç