Çukur Dizisinden Etkilenerek Soyadlarını Koçovalı Olarak Değiştiren Aile

Tokat’ta yaşayan bir aile, reyting rekorları kıran popüler dizi Çukur’dan etkilenerek Verir olan soyadlarını Koçavalı olarak değiştirdi.

 

1. Tokat’ta, Yaşayan 56 Yaşındaki Mehmet Verir, ve Ailesi Show TV’de Yayınlanan Çukur’dan Etkilenerek Soyadlarını Koçavalı Olarak Değiştirdi.

2. Samyeli Mahallesinde Yaşayan Evli ve 2 Çocuk Babası Servis Şoförü Mehmet Koçovalı, Show TV’nin Sevilen Dizisi Çukur’da Karakterlerini Canlandıran ‘Koçovalı’ Ailesinden Etkilenerek Soyadlarını Değiştirdiler. Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Kapsamında Yaklaşık 6 Ay Önce ‘Verir’ Olan Soyadını, ‘Koçovalı’ Olarak Değiştiren Aile Torunlarına da ‘Yamaç’ Adını Vermeye Hazırlanıyor.

3. Oğlunun Kendisini Arayarak Nüfus İdaresine Çağırarak Sürpriz Yaptığını Söyleyen Eden Koçovalı, “Çukur Dizisini Ailecek Çok Seviyor ve İzliyoruz. Ondan Etkilenmiş Oğlum. Beni de Nüfus İdaresine Çağırdılar, İmza Attım Soyadımız Değişti. Soyadımızın Değiştiğini Duyanlar Şaşırıyor” Dedi.

4. Koçovalı, Oğlunun Dizinin Büyük Bir Hayranı Olduğunu Söylüyor ve Ekliyor, “Oğlumun Yeni Doğacak Bir Çocuğu Var. Adını da Yamaç Koyacak. Yamaç Koçovalı Olarak Koymayı Düşünüyor. Kız mı Olur Erkek mi Olur Onu Henüz Bilmiyoruz.”

5. Haberin Ayrıntılı Videosu:

 

Kaynak: İha

Önerilen Blog :  İmkansızlıklara Rağmen Hakemlik Yapmaya Çalışan Küçük Yunus'a Cüneyt Çakır ve Ekibinden Muazzam Jest

No-Makeup Makyajını Makyajsız Zanneden Twitter Kullanıcısıyla Geçilen Goygoy

Einstein’ın Çok Bilinmeyen 4 İcatı