Çorum’da Korku Filmlerini Aratmayan Olay: Mezarlıkta Ağlayan Genç Kız

Çorum’da Ulu Mezarlık görevlileri, 26 Nisan gecesi bir genç kızın mezarlıkta Fatma Ç.’nin mezarının başında konuşup, ağladığını fark etti. Görevliler, 27, 28 ve 29 Nisan geceleri de genç kızı aynı mezarın başında ağlarken gördü ve polise haber verdi. Asayiş ve Yunus ekiplerinden oluşan çok sayıda polis, 30 Nisan gecesi mezarlığa yönlendirildi. Polis, mezarlık önünde toplanan meraklı vatandaşları bölgeden uzaklaştırdı. Mezarlık çevresinde ve içerisinde yapılan araştırmalardan herhangi bir sonuç alınamadı.

Kimliği henüz belirlenemeyen genç kızın dün akşam yeniden aynı yere gelebileceği ihtimalini değerlendiren ekipler, mezarlığın ziyarete kapatıldığı saat 19.00’dan itibaren bölgede çalışma yaptı. Kabristanın giriş ve çıkışlarındaki cadde ile sokakları araç ve yaya trafiğine kapatan polisler, güvenlik şeridi de oluşturarak vatandaşları mezarlık çevresinden uzak tuttu.

Sık sık mezarlık ile çevresinde el fenerleriyle arama yapan ekipler, kızın ağladığı iddia edilen, 1982 yılında vefat eden Fatma Ç.’ye ait kabristanın çevresine yerleştirilen gece görüşlü kamera ve fotokapanları da kontrol etti.

Vatandaşlar Bölgeye Akın Etti

Bu esnada, meraklı vatandaşlar bölgede ekiplerin çalışmalarına yoğun ilgi gösterdi. Dün akşama doğru mezarlık çevresinde toplanmaya başlayan vatandaşlar, kısa süreli yağışa rağmen genç kızın bulunması için yürütülen çalışmaları yakından izledi.

İşte Olayla Alakalı Haberin Videosu:

Bunun Üzerine Mezarlık Çalışanlarından Ağlayan Genç Kıza Not:

Yaşanan bu korkutucu olaylar ise gizemini koruyor. Gizemli genç kız hala bulunabilmiş değil.

Önerilen Blog :  Tanıştığı Sokak Kedisiyle Birlikte Hayatı Değişen Uyuşturucu Bağımlısının Hikayesi

Kafasında Bardak Kırmasıyla Tanıdığımız Caner’in Milletvekili Aday Adayı Olması

Futbol Yorumcularının Tuttuğu Takımlar