Bebeğiyle Uçağa Binen Annenin Diğer Yolcular için Yaptığı Tatlı Jest

Uzun yolculuk yapanlar bilir, bir bebeğin bulunduğu vasıtayla seyahat etmek konforsuz ve zordur. Bunun bilincinde olan bir anne, diğer yolcuların bebeğinin ağlamasından rahatsızlık duymaması için ufak bir jest hazırlıyor. Yapılan bu tatlı jeste bir göz atalım.

 

1. Güney Kore’nin Başkenti Seul’den San Francisco’ya Seyahat Eden Anne, 4 Aylık Bebeği ve Büyükanne Konumuzun Kahramanları.

10 saat süren bu yolculukta aile, ABD’de yaşayan teyzeyi ziyarete gidiyorlarmış. Uçağa bindikleri zaman 4 aylık bebeği gören yolcular haliyle biraz ürkmüş, çünkü 10 saat sürecek olan seyahat boyunca bebek ağlaması duyacaklarından eminlermiş. Ancak bunu düşünen sadece kendileri değilmiş, yeni anne de durumun farkındaymış ve kendince bir önlem almış.

2. Anne ile Aynı Uçakta Olan Başka Bir Yolcu Olan Dave Corona’nın Sosyal Medyada Paylaştığı Açıklamayı Okuyoruz.

”Seul’den San Francisco’ya yapacağımız 10 saatlik yolculuğumuzun öncesinde, 4 aylık bebeğinin uçuş sırasında ağlaması ihtimaline karşın annesi, içinde şeker ve kulak tıkacı olan 200’den fazla küçük paket dağıttı. Son derece düşünceli bir davranış, ne derler bilirsiniz: Çocuğun varsa en olmaz dediğin şeyleri düşünmek zorundasın.”

3.Annenin Dağıttığı Paketlerin İçerisinde Şeker, Atıştırmalıklar ve Bebeğin Ağlaması İhtimaline Karşın Bir Çift Kulak Tıkacı Varmış.

4. Anne Paketin İçine Ayrıca Bebeğinin Ağzından Yazılmış Bir de Not Koymuş:

”Merhaba, ben Junwoo ve 4 aylığım.

Bugün annem ve anneannemle birlikte teyzemi görmeye, Amerika’ya gidiyoruz.

Hayatımda yaptığım ilk uçak yolculuğu olduğu için biraz gergin ve korkmuş durumdayım, bu yüzden ağlayabilir veya gürültü çıkarabilirim.

Sessiz bir şekilde yolculuk yapmaya çalışacağım ancak bu konuda size kesin bir söz veremem. Bu yüzden lütfen beni mazur görün.

Bu yüzden annem sizin için içinde şeker ve kulaklık olan minik bir paket hazırladı. Lütfen çok fazla ses çıkarırsam kullanın.

Önerilen Blog :  Geleneğimizin Bir Parçası Olmuş Ramazan Davulcularıyla Yaşanan En Komik Anları Aktaran Kullanıcılardan Güldüren Tweetler

İyi yolculuklar, teşekkür ediyorum. :’)”

5. Junwoo’nun Annesinin Sergilemiş Olduğu Bu İnce Hareketi Tebrik Ediyoruz.

 

Kaynak: Biacaip

Kalıcı Bedelli Askerliği de İçeren Yeni Askerlik Sistemi Belli Oldu

Acilde Yaşadığı Olayı Anlatarak “Kaldı mı Böyle Aşklar?” Dedirten Twitter Floodu