At Yalanı Seveyim İnanı: Attığı Yalanlarla Fenomen Olan Kız

Sosyal medya herkesin olmak istediği kişiyi sergiledikleri garip bir platform. Samimiyetin fazla bulunmadığı bu platformda söylediği yalanlarla bir anda fenomen olan Negin Vaand’ın bir garip hikayesine tanık olacağız.

 

1. Negin Vaand Çok Bir Numarası Olmayan Instagram Modellerinden Biri.

2. Gerçek İsmi Negin Ghalavand Olan 1999 Doğumlu Genç Kız, Yaklaşık İki Yıl Önce Cindy Kimberly ve Lana Del Rey Gibi Ünlülere Benzetilince Popülerliği Artmaya Başladı.

3. Tabii ki Bugün Sahip Olduğu Popülerliğe Ulaşmasını Sağlayan Şey Güzelliğinden Ziyade Söylediği Yalanlardı.

4. Rusya’da Yaşayan Bir Çeçen Olduğunu İddia Ediyordu Negin. Halbuki İsminden de Anlaşılacağı Üzere Kendisi İran Asıllı Birisi.

5. Foyası Ortaya Çıkmasın Diye Rusça Öğrenmeye Başlayıp, Rus Sitelerinde Hesaplar Bile Açıyordu.

6. Bir Diğer Yalanı ise, 2 Yıl Önce 17 Yaşında Olmasına Rağmen 14-15 Yaşında Olduğunu Söylemesiydi. Bu Yaşta Nasıl Bu Kadar Büyük Göründüğünü Tartışması Popülerliğini Arttırmıştı.

7. Bir Dönem Kapalı Fotoğraflar Paylaşıp, Çeçen Olduğunu Söyleyince İnsanlar Arasında Müslüman Olduğu Konuşulmaya Başlandı.

8. Daha Sonra Takipçilerinin Müslüman mısın Şeklindeki Sorularının Artmasıyla Birlikte, Takipçilerine Müslüman Olmadığını Sert Bir Üslupla Dile Getirdi.

9. Ayrıca Doğalım Yalanını da Söylediğini Eklememiz Sizi Şaşırtmaz Muhtemelen.

10. Yaptığı Photoshoplar da Bu Anlatılanların Yanında ”Pembe” Kalıyor Artık.

11. Tüm Bu Katakulli ve Yalanlar Silsilesi Onu 500 Bin Takipçili Bir Hesabın Sahibi Yaptı.

12. Popülerlik Kazanabilmek İçin İtibarını Ayaklar Altına Alma Gafletine Düşmek Kısa Vadede Bir Takım Sözde Başarılar Sağlasa da, Uzun Soluklu Düşününce Yazık Etmiş Diyebiliriz.

 

Kaynak: Onedio

Duruşma Sırasında “Aylık Gelirim 1000 TL” Diyen Şarkıcı Berkay ile Alakalı Atılan Komik Tweetler

Hemşeri Hemşeriyi Gurbette İfşalarmış: Dubai’de Bir Barda Karşılaştığı Türklerin Aldatma Girişimini Ortaya Çıkaran Genco