220 Başarısız İlişkinin Ardından Bir Köpekle Evlenme Kararı Alan Model


Yaşamı boyunca 220 erkekle birlikte olan ve aradığı mutluluğu bulamadığını ifade eden model bir köpekle evlenme kararı aldı. Erkeklerde mutluluğu bulamadığını ve artık arama isteğinin de kalmadığını dile getiren model bir köpekle evlenecek.

 

1. Eski Model Elizabeth Hoad, Yaşamı Boyunca 220 Romantik İlişki Yaşadığını, Ancak Bunların Hepsinin Başarısız Olduğunu ve Bu Sebeple Artık Erkeklerden Vazgeçtiğini Dile Getirerek Köpeğiyle Dünya Evine Girmeye Karar Verdiğini Duyurdu.

2. Mutsuz Geçen 220 İlişkinin Ardından Golden Retriever Cinsi Köpeği Logan ile Evlenme Kararı Alan Model Elizabeth Hoad Herkesi Dumur Etti.

49 yaşındaki Hoad, The Sun gazetesine yaptığı açıklamada kararının nedenini ‘ilişki geçmişinin pek parlak olmaması’na bağladı.

3. Buna Benzer Bir Olay Daha Önce de Yaşanmıştı. İrlanda’da 35 Yaşındaki Wilhelmina Callaghan İsimli Kadın, Yorkshire Cinsi ‘Henry’ Adındaki Köpeğiyle Evlenmişti.

4. Bu Zamana Kadar 6 Farklı Arkadaşlık Uygulaması Kullandığını, 220 İlişki Yaşadığını Ancak Bunların Hiçbirinin Uzun Soluklu Olmadığını Belirten Hoad, İki Kere Nişanlandığını ve Hiç Evlenmediğini Ekledi.

5. 80’li Yıllarda O Zamanın Popüler Golfcülerinden Steve Ballesteros ve Ralli Pilotu James Hunt ile de İlişki Yaşadığını Hatırlatan Eski Model Hoad “Artık Erkeklerden Vazgeçtim” Diyor.

Köpeği Logan’ın ise onu asla terk etmeyeceğini bildiğini söyleyen Hoad, “Bazılara bana çılgın diyebilir. Ama bu benim ‘asla ayrılmayacağız’ deme tarzım” dedi.

6. Hoad, Katolik Kilisesi Papazlarından Birini, Altı Yaşındaki Logan’la Olan Birliklerini Kutsamaya İkna Etmeyi Umduğunu Belirtti.

Düğün gününe yönelik ise şu açıklamalarda bulundu: “20 kişinin katılacağı törende Logan’ın Husky cinsi arkadaşları Ajax ve Bear sağdıç olacak. Ben yüzük, Logan ise altın bir bileklik takacak.”

Kaynak: Storia

Like it? Share with your friends!

Simple Share Buttons

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…